Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megöl a magány, mit tegyek?

Megöl a magány, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az èvek során kikoptak a barátaim. Megházasodtak, gyerekük lett és már szintén csak más szülőkkel haverkodtak/elmentek külföldre. A párkapcsolatom nem rég ért véget, mint megtudtam évekig csaltak prostikkal.

Rokonaim nincsennek, anyámon kívül aki másik városban lakik 100 km-re tőlem.

Teljesen egyedül érzem magam, felemészt a magány. Próbálok neten barátkozni (ki van írva a profilomra is hogy más nem érdekel), de mindenki csak dugni akarna és bunkón beszólnak amiért egy "szia hogy vagy" beszélgetés után nem ugrok rájuk. Ez is tovább hangol lefele. Teljesen jelentéktelennek, értéktelennek érzem magam. Nem tudok aludni se, mert a nyomorúságomon merengek.


jan. 27. 03:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Az a bajod, hogy kellesz a ferfiaknak? A fene se erti a noket. Ha meg nem kellenel, az lenne a bajod. Mi fog tortenni veled, ha hagyod magad es szerelmeskedsz neha csak ugy hazassagai tervek nelkul? Elkopik valamid? Jobban esik puffogni egyedul?
jan. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Én detto ugyanez, csak férfiban. Én piálással oldottam meg. Nem kell privát, meleg vagyok
jan. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ja, kellek egy dugásra. Ez sokat jelent. Szerintem mindenkinél bepróbálkoznak, tehát még azt se jelentheti hogy jól nézek ki.

Mi törtènhet? Elkapok valamit mint a kedves kalandor volt barátom. Amúgy meg ha érdekelne is a dolog nincsen tapasztalatom se...első kapcsolatom volt ami véget ért, mással még csak nem is csókolóztam és lassan 30 vagyok. Nekem ez nem menne hogy csak úgy durr bele szexeljünk. Nem vagyok ilyen sajnos. Bennem van a gondolat is hogy a tapasztalatlanságom miatt ciki, kínos lenne...nem felelek meg..végülis csak prostiztak is mellettem.

jan. 27. 04:23
 4/22 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
jan. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Tippet hogyan növeljem az önbizalmamat vagy hol/hogyan barátkozzak hogy ne csak a szexre vágyókat fogjam ki.

Esetleg tapasztalat megosztást olyantól, aki volt hasonló helyzetben hogyan javított az èletén

jan. 27. 05:11
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Ez így nem fog menni, elég lutri. Barátságokat nem most kell kialakítani, akiket ismerek azok már évtizedekkel ezelőtt is ismerték egymást. Ebből születtek kapcsolatok vagy maradt barátság.
jan. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Digitális detox kell neked, hagyd a netes csetelést, ismerkedést, azt már csak a lúzerek használják.

Hány éves vagy?

jan. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy csoport, ahol a személyes találkozásban hisznek, de nem csak parkeresésre. Program veled, program neked a csop neve
jan. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Az alábbi tippjeim van neked:


1. Ha vallásos vagy vagy legalább valamennyire érdekel vallás akkor csatlakozz valamelyik egyházhoz, van nekik általában ifjúsági szervezetük, olyan is amelyik nem a kamaszokkal foglalkozik, hanem a 30-asokkal mint te.

2. Menj el valamilyen önkéntes munkát végezni. Szemétszedés, állatmenhely meg nem mittomén, egy csomó ilyen van.

3. Csatlakozz valamilyen civil szervethez ugyanúgy önkéntes alapon, biztos van olyan ügy ami érdekel.

4. Ha érdekel a politika csatlakozhatsz valamelyik párthoz, vagy direkten inkább az ifjúsági szervethez (elég ha csak a párthoz csatlakozol úgyis odairányítanak ahol kortársak vannak). Magyarországon vannak olyan pártok ahol több párttag mint a szavazó, de a nagyobb pártok is szívesen látnak mindenkit. Persze minél kisebb egy párt annál családiasabb a hangulat, ezért ha kormánypárti vagy inkább a KDNP-t javaslom, ha ellenzéki a második reforkorm vagy márky zay pártja illetve a momentum. Ha annyira nem vagy elköltelezett politikailag, akkor keresd meg a helyi Kutyapártot, ők mindent is csinálnak, és kivülről látva egész jófejek, és szerintem nálu 14 éves kortól 45 évig mindenki van.

5. Általában szoktak keresni csapatsportokhoz még egy-egy embert, ezt is megpróbálhatod.

6. A kollégáiddal is elmehetsz sörözni, ha olyanok hogy lehet.


Remélem segíthettem! Kitartást és sok sikert!

jan. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10-es, 9-es vagyok. Nem vagyok vallási troll, nem járok templomba egyáltalán. De ha a kérdező vallásos, akkor ez egy opció neki, írtam másik ötöt is. Én annak jobban örülnék ha a kötözködő trollok tűnnének el.
jan. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!