Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nyugis nőkből van több vagy...

A nyugis nőkből van több vagy a frusztráltakból?

Figyelt kérdés
Megismertem már sok érzékeny és frusztrált nőt.Hisztiztek,kiabáltak,káromkodtak.Vannak azért kellemes modorú,nyugis nők is?31/F

jan. 27. 13:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

"szexre bármikor akad is jó pasi, de kapcsolatban mégis mindig az idegbajos, hisztis nők vannak."


Szexben és kapcsiban is farokról-farokra ugrálnak.

Nem bírják az egyedüllétet. (az ilyenek)

jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

"szexre bármikor akad is jó pasi, de kapcsolatban mégis mindig az idegbajos, hisztis nők vannak."


A legtöbb ilyen "hisztis" nő, és úgy nyilatkoznak hogy a legjobb feszültségoldó ha van mellettük valaki, mert különben bármire képesek.

jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő akkor is lehet frusztrált ha párkapcsolatban van"

"Semmi köze a frusztráltságnak ahhoz hogy párkapcsolatban vagyunk vagy sem"


Ez nem ugyanaz?

jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Én a tanárokból meg a dolgozó nőkből (akikkel találkozok néha) tudok kiindulni. A tanárok frusztráltak elváltak és hasonlók. Vagy ellenőr, kasszás, akármi ilyesmi munkás nőről is ezt tudom elmondani.
jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"A tanárok frusztráltak elváltak és hasonlók. Vagy ellenőr, kasszás, akármi ilyesmi munkás nőről is ezt tudom elmondani."


A legtöbb ilyen akit felsoroltál "fapina", rendőr, katona, alezredes!

jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyugisan frusztráltakból van a legtöbb.
jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyugis egy tulajdonság, a frusztráltságot pedig kiváltja valami. Tehát nem az ellentettje.


Nyugis ember is lehet frusztrált, és nem csak az frusztrált, aki őrjöng és csapkod.

jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy alapjáraton nyugodt embernek, nemtől függetlenül, vannak/lehetnek frusztrált pillanatai, kifakadásai, amikor már betelt nála a pohár.


Ahogy előttem is írták; a nyugodtság egy tulajdonság, míg a frusztráltság inkább egy állapot, szóval a kettő nem zárja ki egymást.

jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

10/18 anonim ***** válasza:


Akkor ez egy kamukérdés? :O

jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"De hiába anonim az oldal", "ugyanazokból a fiókokból ír"

Hát akkor elég egyértelmű :D

jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!