Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nyugis nőkből van több vagy...

A nyugis nőkből van több vagy a frusztráltakból?

Figyelt kérdés
Megismertem már sok érzékeny és frusztrált nőt.Hisztiztek,kiabáltak,káromkodtak.Vannak azért kellemes modorú,nyugis nők is?31/F

jan. 27. 13:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%

Egyedülálló vagyok, de nem hiszem, hogy ezért vagyok nyugis. Szerintem maximum akkor lehetne a lelkiállapotomra kihatással a családi állapotom, ha a házastársam bántalmaz fizikailag/lelkileg vagy elhitetné velem a családom, hogy egyedülállóként egy szégyen vagyok. Ahogy említettem, én egyedülálló vagyok és semmi negatív visszajelzét nem kapok, magányosnak sem érzem magam.


Én alapjáraton egy nyugpdt ember vagyok. Nyilván ha éhes vagyok, akor nem. :D De a viccet félretéve, nem vagyok az a tipikus nő, aki mindenért kirobban. Nem tudom megmagyarázni, miért, viszont kamaszként pont az ellenkezője voltam.

Egyrészt nekem valaki mondott valamit, amit sértésnek vettem, azonnal vissza is szóltam.

Másrészt nagyon sok mindenen felhúztam magam és ilyenkor kifejeztem a nemtetszésemet.

Harmadrészt meg nagyon ideg-beteg voltam a dolgok elintézésénél, mindent AZONNAL meg aartam csinálni, mindent tökéletesen meg akartam csinálni, semmire sem tudtam várni, mindenkit sürgettem. A másik meg, hogy mindenhova kb egy órával korábban érkeztem, annyira pontos akartam lenni. :D Aztán ha valaki szólt emiatt, megsértődtem és kifakadtam.

Ezért is tűnt el sok ember az életemből, mert talán még ezt a túlbzgásomt elviselték volna, de ezzel a folyamatos kitöréseimmel nem tudtak mit kezdeni.


Nem tudom hogy a fent leírtakból hogy lettem nyugodt ember, mi volt az átmenet, nem dolgoztam rajta tudatosan, de egy kor felett elkezdett nem érdekelni, ha beszóltak, nem sértődtem meg semmin, a dolgok intézésénél elkezdtem belassulni és nem számított hogy mikorra lesz meg,


Szerintem ez csak simán az "idősödés" (idézőjelben, mert azért öreg még nem vagyok :D ) , de például apukám is egy nagyon pontos férfi volt korábban és nagyon aktív, folyamatosan kirándult, túrázott, most meg nem zavarja, ha az utolsó helyekre érkezik meg egy rendezvényre és szíesebben tölti a 4 fal között az időt, mert ahogy telt az idő, benne is átalakultak a dolgok.

jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%

"nem vagyok az a tipikus nő, aki mindenért kirobban"


Érdekes nőket ismerhetsz.

jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!