Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viselitek el az életet,...

Hogy viselitek el az életet, s ezt a rendszert?

Figyelt kérdés

Napról napra egyre kétségbeesett vagyok. A társkeresésről rég lekadtam. Kiábrándultam. Mind a világból, mind az emberekből.


Néha nézem a híreket: USA-abn polgárháború készül a hírek szerint, ukrajna berotytan, tarolnak az oroszok, Irán atombombát fejleszt, Korák egymásnak fezsülnek, Skandináv államok is készülnek erre arra.


Nézem és nem hiszem el, hogy ebben a világban élek.


Továbbá: sok mindenen túl vagyok. Belefáradtam az életbe. a sok egoistába, fatalistába, karrieristába. Elegem van. Már erőm sincs harcolni és nincs is miért.


Nem találom a helyem a világban.


31f



jan. 28. 21:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
-ban*
jan. 28. 21:40
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Túl sokat agyalsz!!!!


Egyet mondok!



" Hakuna Matata! "

jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

az életet jól, a rendszert nehezen.


Hiába a szerető pár megléte, ha a munka+ingázás miatt kb nem is jut egymásra elég idő.

jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne nézz híreket, mert csak megbetegítenek szó szerint. Próbáld ki, hogy 1 hónapig nem nézel semmilyen hírt, szinte biztos vagyok benne, hogy jobban fogod magadat érezni.
jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Valami hasonlót érzek én is, szóval nem vagy ezzel egyedül.

https://www.youtube.com/watch?v=6JAlTGQNPWg


Asszem a legokosabb az ha az ember a saját dolgával foglalkozik és nagyon nem nézi más emberek mit csinálnak, mi folyik a világban. Úgysincs túl sok ráhatásunk, akkor meg a saját egészségünk tönkretételén kívül mégis mi értelme lenne "tájékozottnak" lenni?

jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Így igaz, ne kattints rá minden pánikkeltő cikkre a neten, ne vitázz senkivel sem. Engem is elborzaszt, ami van a világban. Kis porszemek vagyunk csupán a Földön, ne vedd a válladra a világ minden baját
jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 29. 07:39
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Én egyenesen rossz Bolygóra születtem.

És rosszkor.


Őszinte legyek? Várom az életem végét, remélem 60 éves koromban gyors szívroham elvisz

jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megértelek!
jan. 29. 12:31
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Próbálom kerülni a híreket, amennyire csak lehet, és közben nem teljesen homokba dugni a fejem. Szeretnék, egyrészt, azért képben lenni a világ dolgaival, másrészt nagyon le tud hangolni, el tud keseríteni, borzasztani, ami mostanság, vagyis inkább 2019 óta, zajlik mindenhol. Felfoghatatlan mennyi rossz ember van! Lelkis is vagyok, érzékeny, szóval ez rá a köztes megoldásom.


Ezek mellett, hiába vagyok közelebb a 20-hoz, mint 30-hoz, nekem is sikerült kiábrándulnom az emberekből. Sokan annyira felszínesek, felületesek, nem fontosak nekik az emberi kapcsolatok, játszmáznak, másokkal azt érzékeltetik, hogy pótolhatók, pillanatok után eldobják őket, és hasonlók. Ilyenekhez pedig nagyon, de nagyon nem szeretnék asszisztálni.


Én sem találom a helyem a világban, a korosztályommal még a közös hangot is alig. Nem gondolom magam jobbnak náluk, nem nézem le őket, de valami mégis félrecsúszik. Jobb ötlet híján a gond az, hogy elsőre nem mutatok meg magamból mindent, ha akarnék sem tudnám, aztán sokaknak meg nincs türelme ehhez.

jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!