Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viselitek el az életet,...

Hogy viselitek el az életet, s ezt a rendszert?

Figyelt kérdés

Napról napra egyre kétségbeesett vagyok. A társkeresésről rég lekadtam. Kiábrándultam. Mind a világból, mind az emberekből.


Néha nézem a híreket: USA-abn polgárháború készül a hírek szerint, ukrajna berotytan, tarolnak az oroszok, Irán atombombát fejleszt, Korák egymásnak fezsülnek, Skandináv államok is készülnek erre arra.


Nézem és nem hiszem el, hogy ebben a világban élek.


Továbbá: sok mindenen túl vagyok. Belefáradtam az életbe. a sok egoistába, fatalistába, karrieristába. Elegem van. Már erőm sincs harcolni és nincs is miért.


Nem találom a helyem a világban.


31f



jan. 28. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akik azt tanácsolják, hogy ne nézzen híreket a kérdező, rossz tanácsot adnak. Igenis tájékozódni kell. Én el se tudnám képzelni, hogy ne foglalkozzak a világpolitikával, nem azért vagyok értelmiségi, hogy egy kő alatt éljek, meg felszínes dolgokkal foglalkozzak.

Meg kell lelkileg edződni, ez a kulcs ez ellen. Legyenek olyan tevékenységei az embernek, ami feltölti, ami örömet okoz. Ha ez magától nem megy, akkor szakember segítségét kell kérni, mert sokszor emögött depresszió vagy generalizált szorongás húzódik meg. Az emberek meg olyanok, amilyenek. Néhány emberrel azért kialakítható jó barátság, szeretetkapcsolat. Kell is annyi az embernek. Aki meg arra panaszkodik, hogy minden ember rossz, az nézzen tükörbe. Ha jó az önismeretünk, saját magunkban is felfedezünk hibákat. Mások számára lehet, hogy mi vagyunk elviselhetetlenek, nagyon gyarlók, stb. Ha ezzel szembesülünk, akkor jobban el tudjuk magunkat is és másokat is fogadni.

febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nehezen.
febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Csinalok egy haverkodos csoportot. Benne vagytok?
márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!