Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen már az, hogy állásinter...

Milyen már az, hogy állásinterjún az interjúztató állandóan a szavamba vág, és látszik rajta hogy hamar túl akar lenni az egészen?

Figyelt kérdés

Bejön, siet. Látszik rajta.

Nem tudok egy teljes mondatot végigmondani. Mintha nem is keresnének embert, és csak azért kapná a fizetését hogy meglegyen a darabszám a lebonyolított interjúkkal.

Miért csinál ilyet?

Gondolom megvan már ki lesz a "szerencsés kiválasztott". Nade mégis?


febr. 6. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Lehet csak szar a munkájában, stresszes, vagy valami történt a magánéletében. Ne vedd magadra, az ő bajuk, ha te lennél az ideális, csak hülye az interjús. Engem se vettek fel egyszer egy baromi egyszerű admin munkára, pedig nagyon maximalista vagyok. Szerencsémre később egy sokkal jobb helyen tudom most kamatoztatni, ami nekem is jobban bejön.
febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha csak megfigyelte a reakciód, hogy hogy kezeled a helyzetet?
febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel gyorsan le kell fixálni pl hétfőn kezdhetsz e már reggel 8 jó?

Es itt se vagy nem akarsz zavarni.


Aki siet azokkal én általában rögtön a lényegre térek.

febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gáz, de ez az ő szegénységi bizonyítványa.

De lehet a 2-es jól írja, és ez is valami rettentően béna stresszinterjú.

febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő van hazai pályán, de esélyes, hogy megkérném, hogy azt a minimális tiszteletet adja meg nekem, amennyit én megadok neki azzal, hogy végighallgatom a mondanivalóját!
febr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!