Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én rászólok az állásinterjú...

Ha én rászólok az állásinterjún az interjúztatóra hogy lesz szíves ne tegyen fel etikátlan kérdést (mikor lesz gyerek és hasonlók) akkor az egy csakis vesztes szitu nekem? Vagyis akármit is mondok, én csakis veszthetek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Ha a már feltett kérdésre reagálsz így, akkor nem biztos hogy vesztesz.

Viszont kérdés nélkül előre leszögezve miről kérdezhet, akkor elképzelhető az interjú sikertelensége.

2023. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát, ha ilyen stílusban teszed, akkor mindenképp.


Lehet ezt ügyesen is kezelni.

2023. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Kérdés, mi számít vesztes pozíciónak. Nyilván nem fog felvenni, ha már alapvetően ennyire etikátlan (de kérdés, hogy ezen érdemes-e sírni, hogy ilyen etikátlanul dolgozó céghez nem vesznek fel). De pl. fel lehet jelenteni a megfelelő szervezetnél... nem egy nap aatt vizsgálják ki mondjuk nyilván.
2023. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ÍGY fogalmazva garantáltan nem vesznek fel, de ha udvariasan utasítod vissza a választ - erre nem szeretnék válaszolni, magánügy/privát - , akkor sok esetben inkább pozitívnak veszik.
2023. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"Meddő vagyok."


Aztán meg majd kiderül, hogy mégse, de ez legyen a cég baja!

2023. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyeneket kérdeznek, akkor én viccesre venném a figurát.


"mikor lesz gyerek?"

válasz: És Önöknél?

2023. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha már az állásinterjún etikátlanul viselkednek, mit vársz magától a munkahelytől? Nem gondolom, hogy vesztenél azzal, ha nem vesznek fel.
2023. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne szólj rá, mert az nagyon kínos lesz.

Gyerekről: nem akarunk gyereket a párommal, családi okok miatt. Aztán ha majd terhes leszel: oh ti nem terveztétek, de hát mit lehet tenni, ha jönni akar a babóca.

Fizetés a mostani helyen: nem szeretnél erre válaszolni.

2023. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem rövidre lehet zárni a hr-es husángok ilyen irányú kérdését azzal, hogy nem terveztek a pároddal, - nesze semmi, fogd meg jól!

Aztán ha jön a gyerek, akkor elkönyvelitek "nem tervezettként", - mehet a tetves fenébe a háeres.

2023. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk én nem is szívesen dolgoznék olyan helyen, ahol alapból már az interjún etikátlan kérdéseket tesznek fel.
2023. márc. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!