Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnál adni ötletet, valami...

Tudnál adni ötletet, valami táppontot, hogy mit kezdjek a tengernyi sok szabadidőmmel?

Figyelt kérdés

Nincs családom, nincs háziállatom, nincs gyerekem, nincs barátom, nincsennek barátnőim. Utóbbi nem is volt soha.. nem jövök ki lányokkal.

Reggel 7-kor kelek és csak délután 3-tól dolgozom 8-ig.

A köztes időben halálra unom magam. Nincs senkim, senki nem keres, nem hív, semmi programom.

A hétvégék még rosszabbak. Kimegyek a városba, jövök-megyek, de 4 óra a maximum idő, amit el tudok ütni. A többi egy rémálom szenvedés.


Amit ne ajánljatok kérlek az a sportolás. Nagyon vékony vagyok, 45kg, sosem sportoltam, valahogy nagyon távol áll tőlem a sport. Tavaly elkezdtem itthon "edzegetni" YT videókra, és fogytam még 5kg-ot (!!) úgyhogy ezt semmi esetre se.



Úgy érzem lassan bedilizek és inkább öngyilkos leszek. Mert ezt a szintű magányt nagyon-nagyon nehéz elviselni. Amúgy 30 éves vagyok, lány.


febr. 28. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
30 évesként már nem lány vagy, de mindegy. A szexet próbáltad már? Sokaknak örömet okoz. Nőként bármikor találsz partnert hozzá.
febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Olvasás, könyvírás kezdete, valami hobbi megtanulása neten keresztül, alvás, könyvtárba menés. Kicsit ismerős a szitu: a du. iskolák idején volt hasonló érzésem.
febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Ismerkedj, tarskeresozz, filmet ,sorozatot néz, önismereti könyveket olvass...más nem jut eszembe!
febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Mosás, főzés, mosogatás, takarítás, bevásárlás stb. Én örülök, ha ezek és a munka mellett akad egy kis szabadidőm, nemhogy unatkoznék.
febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj gitározni!
febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Egyedül élek, és nagyon odafigyelek a környezetemre. Olyan hogy koszos a lakás, nálam ilyen nap nincs. Amint megfőztem mindent közben már takarítok, teszem el.. egyedül is vagyok, akkora kosz nem lehet és olyan nagy bevásárlások se jellemzőek.



Aludni a legrosszabb, nagyon nehezen tudok elaludni és korán kelek.

febr. 28. 22:56
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nincs valami képzés, ami érdekelne?
febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Háziállatot nem szeretnél egyáltalán?
febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Képezd tovább magad. Vállalj több melót, és utazz. Ismerkedj és alapíts családot. Annyira szomorú látni amikor valaki aki értelmesnek tűnik, ennyire céltalan. Én minden órámban csinálok valamit ami előre visz, el sem tudom képzelni ezt, így nehezen tudok tanácsot adni.
febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Mennyire vonzana a gondolata annak, hogy új ételeket próbálj ki? Mert például, ha ez tetszene akkor el tudnál menni a városban különböző helyekre és végig kóstolni olyan dolgokat amit esetleg nem ettél vagy nagyon jó az értékelése az adott helynek. Ha sok egészségtelen dolgot próbálsz ki talán még vissza is tudna rád jönni azaz 5 kg, mert a 45 kg-s testsúly nagyon neccesnek tűnik.
febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!