Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnál adni ötletet, valami...

Tudnál adni ötletet, valami táppontot, hogy mit kezdjek a tengernyi sok szabadidőmmel?

Figyelt kérdés

Nincs családom, nincs háziállatom, nincs gyerekem, nincs barátom, nincsennek barátnőim. Utóbbi nem is volt soha.. nem jövök ki lányokkal.

Reggel 7-kor kelek és csak délután 3-tól dolgozom 8-ig.

A köztes időben halálra unom magam. Nincs senkim, senki nem keres, nem hív, semmi programom.

A hétvégék még rosszabbak. Kimegyek a városba, jövök-megyek, de 4 óra a maximum idő, amit el tudok ütni. A többi egy rémálom szenvedés.


Amit ne ajánljatok kérlek az a sportolás. Nagyon vékony vagyok, 45kg, sosem sportoltam, valahogy nagyon távol áll tőlem a sport. Tavaly elkezdtem itthon "edzegetni" YT videókra, és fogytam még 5kg-ot (!!) úgyhogy ezt semmi esetre se.



Úgy érzem lassan bedilizek és inkább öngyilkos leszek. Mert ezt a szintű magányt nagyon-nagyon nehéz elviselni. Amúgy 30 éves vagyok, lány.


febr. 28. 22:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerj meg új embereket!

Keress barátnőket, a fb-on is van barátnő kereső csoport, meg legjobb barátnő kereső csoport.

Keresd meg a távolabbi rokonaid, ha a közeli rokonaid már nem élnek/vagy nem kedveled őket!

Vedd fel a kapcsolatot régi osztálytársakkal, régi ismerősökkel!

stb.

márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Nézz utána annak, hogy a lakóhelyeden milyen programok vannak meghirdetve. Ha pénzszűkében vagy, akkor első körben keresd az ingyenes programokat! Sokszor van olyan, hogy egy-egy program ingyenes, mert az önkormányzat finanszírozza, vagy pedig pályázat része, vagy valamilyen egyház, klub, alapítvány, stb. , ilyeneket keress első körben, és vegyél részt azon, ami egy kicsit is érdekel, meg lehet ismerni embereket. Én voltam így életmód klubos előadásokon, érdekességek voltak a táplálkozásról és ételkóstoló, recept-csere, stb, voltam festmény kiállításon, mindenféle egyházi rendezvényeken (az egy téves elképzelés, hogy olyan vallásúnak is kell lenni, ahhoz, hogy körülnézz valahol), voltam egyesület által szervezett gyalogtúrán, és más programokon.

Az a lényeg, hogy legyél érdeklődő, és akkor találsz új ismerősöket.

A fb-on szintén lehet ismerkedni, az is jó ötlet, amit a 21-es ír, próbáld ki!


És mi van a munkatársaiddal? Senki sem szimpatikus annyira, hogy beüljetek egy pizzára, vagy elmenjetek egy filmet megnézni?

márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
34%
Vallalj 12 oras muszakot a lakohelyedrol 80 km-re az majd lenullázza a szabadidodet
márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!