Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnál adni ötletet, valami...

Tudnál adni ötletet, valami táppontot, hogy mit kezdjek a tengernyi sok szabadidőmmel?

Figyelt kérdés

Nincs családom, nincs háziállatom, nincs gyerekem, nincs barátom, nincsennek barátnőim. Utóbbi nem is volt soha.. nem jövök ki lányokkal.

Reggel 7-kor kelek és csak délután 3-tól dolgozom 8-ig.

A köztes időben halálra unom magam. Nincs senkim, senki nem keres, nem hív, semmi programom.

A hétvégék még rosszabbak. Kimegyek a városba, jövök-megyek, de 4 óra a maximum idő, amit el tudok ütni. A többi egy rémálom szenvedés.


Amit ne ajánljatok kérlek az a sportolás. Nagyon vékony vagyok, 45kg, sosem sportoltam, valahogy nagyon távol áll tőlem a sport. Tavaly elkezdtem itthon "edzegetni" YT videókra, és fogytam még 5kg-ot (!!) úgyhogy ezt semmi esetre se.



Úgy érzem lassan bedilizek és inkább öngyilkos leszek. Mert ezt a szintű magányt nagyon-nagyon nehéz elviselni. Amúgy 30 éves vagyok, lány.


febr. 28. 22:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Háziállatról (kisebb kutya) lebeszéltek, mert nagyon drága a megvétele is, és a havi költsége is (orvosok, kozmetika, tápszer stb.)

Ennyi pénzem nincs erre sajnos, mert 250e forint a keresetem. De az jó ötlet lett volna, szeretnék! Mert mindig egyedül vagyok, MINDIG.


10+ éve csinálom ezt a munkát, teljesen kiégtem. Ezért is vagyok részmunkaidőben, mert totálisan kiégtem.


Utazni szoktam, amennyire meg tudom engedni magamnak, havi 1x. Az tényleg jó! De csak arra a hétre, napokra.


Ismerkedni hol? Neten próbáltam, de sajnos én nem vagyok jó chatelős.. nem szeretek chatelni, ezért hiába vannak matchek, én egyszerűen nem reagálok építően a "Hogy vagy?" után, mert tőlem ez nagyon távoli, hogy egy addig teljesen idegennel chateljek.

febr. 28. 23:08
 12/23 A kérdező kommentje:
10-es: az éttermezés/éttermek felfedezése azért nem játszik, mert annyi sok éttermet kipróbálni a szerény fizum mellett egy mission impossible feladatnak tűnik. Havi 1 pizzéria is már nagy szó.
febr. 28. 23:12
 13/23 A kérdező kommentje:

Képzések vannak, de mindegyik akkor, amikor én dolgozom, tehát hétköznap délután (5-8-ig vagy 6-9-ig).


Én ilyenkor dolgozom, próbáltam egy próbaórát zoom-on, de nem sikerült jól. Nem tudok részt venni benne, mert elsősorban a munkámra kell figyelnem, és akkor a csoportra nem tudok figyelni.

febr. 28. 23:15
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Önkénteskedj.
febr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Utazgass..
febr. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

"Unatkozik? Vegyen (a filmben vásároljon) mosómedvét!"

[link]

febr. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

Nekem kevés szabadidőm van (40 éves nő vagyok), mert itthon ápolom az anyukámat, szinte naponta főzök, vannak állatok, nagy kert, nagy udvar, ahol jó sok tennivaló akad. De ezek mellett van némi szabadidőm is. Imádom a sportfogadást, meccsek elemzését, szeretek filmeket nézni, x-box játékkal játszani, tiktokozni, olvasni, csetelni a barátommal, sütiket sütni, bringázni, stb. És pasim is van. Szóval nálam meg az a probléma, hogy iszonyat rövid egy nap, akkor érném utol magam és akkor tudnék eleget foglalkozni a hobbijaimmal, ha háromszor hosszabb lenne a nap.

Én szívesen elfogadnám a délelőtti szabadidődet.

febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%

#17


És téged ki tart el?


Amúgy kérdező, tessék, adott minden. Unod a melód, 10 éve vagy ott, és komikusan keveset keresel. Hát keress jobb melót. Válts szakmát. Országot. Ha ez nem megy, tanulj hozzá szakmát vagy nyelvet. Tele a net online kurzusokkal, mikrokredit kurzusokkal, csak rajtad múlik mit hozol ki magadból. És aztán lesz pénzed utazásra, meg éttermezésre.


Ezt a "nem vagyok jó chatelős"-t sem értem. Ez mit jelent? Képtelen vagy egy beszélgetésből kivenni a részed? Nyilván a "Hogy vagy?"ra nehéz kreatív választ adni, de valakitől aki nulla energiát tesz a beszélgetésbe, attól nehéz értelmeset kérdezni is. Nőként gyakorlatilag 32-35 éves korodig azzal, hogy van puncid, nyerő vagy a férfiak 80%-ánál. Utána ez drasztikusan leesik, ahogy a biológiai óra leketyeg. Szóval ha akarsz valamit kezdeni az életeddel, akkor MOST ess neki. Nem egy hét múlva.

febr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
17-es vagyok. Saját magamat tartom el. Hihetetlen biztosan..
febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#18

Nem ugyanott vagyok 10 éve természetesen, hanem ebben a munkakörben vagyok 10 éve. Ez egy irodai betanított munka. Már sokadik munkahelyem, de alapvetően ugyanaz. Ha váltanék, akkor ugyan ebbe tudnék.

Váltani munkakört? Nem lehet! Próbáltam, kb. fél évig intenzíven kerestem, nem vettek fel sehova a másik munkakörben való tapasztalat hiánya miatt.


Országot váltsak? Bizonyos okok miatt csak jövőre tudok legkorábban, 10-12 hónap múlva. Addig is ki kell várjak.


Nyelvet tanulok, ahogy mondod online. Nagyon régóta. Elég jól is megy. De az online tanulás (videók stb.) nem ér fel egy csoportos személyes tanfolyammal, ahol találkozom másokkal.


Nem vagyok "jó chatelős"? Ez azt jelenti, hogy nekem nincs türelmem heteket, de napokat se chatelni, chat formájában bemutatni magam - ki vagyok/mit szeretek/mi a tervem a jövőre stb. hogy nagy nehezen a srác elhívjon egy randira, mert ez a helyzet. Rosszabb, mint egy állásinterjúra való pályázat..

Kivétel azok, akik 45+ férfiak, ők olyanok mint én, nem chatelnek szívesen, rögtön felajánlják a személyes találkozót, de nyilván nem őket keresem.

márc. 1. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!