Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan küzdjem le a szorongáso...

Hogyan küzdjem le a szorongásom közösségben?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok emberekkel értelmesen beszélgetni, mert feszengek szorongok és nem találom a szavakat. Mondanom sem kell, hogy így képtelenség kapcsolatokat kiépíteni, barátkozni stb. Mit kezdjek magammal, hogy fel tudjak oldódni és spontán legyek egy társaságban, igazán jelen legyek és önmagamat tudjam adni?

márc. 2. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindig 1 emberrel baratkozz kulon. Ahol nem kell masik elott teljesiteni ugymond.

A tarsasagi baratkozas az hslado szint. Olyan mintha kozonseg rlott mondansk beszedet. Tehat kezdd kicdiben egy emberrel ne tarsasagban.

márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én ha szorongok, akkor hagyom hogy teljesen átjárjon 15-20 mp ig. Külön kérem tőle, hogy most gyere és ragadj magaddal, ezután az ellenkezőjét csinálom. Azt képzelem és mantrázom magamban, h teljesen kizátam magamból. Ez a módszer szokott segíteni nekem,ha nem is teljesen múlik el a szorongás, de jóval enyhébben jelentkezik. Tégy vele egy próbát, hátha neked is segít.
márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam erről egy nagyon jó videót. Én nem vagyok ebben profi, de a srác arról beszélt, hogy amikor másoktól félsz valójában attól félsz, hogy téged látnak. Szeretnél elbújni mert nem akarod, hogy lássanak, figyelem központjába kerülj. Félsz, hogy valami rosszat mondasz. Félsz, hogy te nem vagy elég jó. Ezen kell valahogy dolgozni talán.
márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, de úgy döntöttem elfogadom magam úgy ahogy vagyok. A férjemmel, és a családommal jól megvagyok, a többi nem érdekel. Nem görcsölök rajta. Ahhoz túl rövid az élet, hogy olyan emberek közt legyek kényszeredetten, akiknek a társaságában nem érzem jól magam.

Te arra még nem gondoltál, hogy nem kellene ezt erőltetni?

ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Folytatva a 4-es gondolatmenetét, nem lehet, hogy olyan emberek között vagy, akik nem szimpatikusak? Akiktől félsz? Jó közösségben vagy egyáltalán? Keress magadfajtákat (érdeklődésben, habitusban).
ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mitől szorongsz a társas érintkezésben?
ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!