Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan emelkedhetnék felül a...

Hogyan emelkedhetnék felül a szorongásomon?

Figyelt kérdés

Változtatni szeretnék, a teljes életemet.


El is kezdem a változást, pozitívan gondolkodom, edzem, célokat tűzők ki, nyitok az emberek felé.


Csak egy a bökkenő: Ez pár napig működik is, aztán jön valami negatív dolog, és vége, annyi volt az egésznek, utána visszaessek, ráadásul még mélyebbre, ahonnan indultam eleve.


Ráadásul miközben változtatni szeretnék folyton eszembe jut a múlt, hogy milyen szerencsétlen vagyok, és satöbbi.


Tehát hogyan lehetne lezárni a múltat? Van valami recept?


Köszönöm!


2017. máj. 1. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

mi történt a múltban? min szeretnél változtatni?


24F

2017. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csakbfoglald el magad..csinald az edzést! légy harcos aki elviseli a múltat! Légy békés!
2017. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha visszaesel. Semmi nem úgy működik, hogy tegnap ilyen voltam, holnap meg már teljesen más. Csak csinálod és egyre kevesebbszer fogsz visszesni. A múlton meg fölösleges keseregni, az is te voltál, de már változol és jobb lesz. Inkább koncentrálj arra, ameddig már eljutottál.
2017. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 1. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Próbálok minimális dolgokon változtatni az életemben, és káros szenvedélyeket amik úgy gondolom hogy hátráltatnak vagy nem visznek előrébb kiiktatni. Én is ott tartok, hogy pár napig működik, aztán visszaesek. De ez már haladás, jobb mintha folyamatosan ugyanabban a posvány negatív létben lennék, mint azelőtt. Szerintem egyszer csak valamelyik rossz tulajdonságodat lefogod dobni magadról, úgy hogy észre sem veszed, aztán jön a többi szép lassan.
2017. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok:(
2017. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!