Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 29 évesen nincsenek emberi...

29 évesen nincsenek emberi kapcsolataim, teljesen egyedül vagyok. Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 04:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gyakori mert ebben a korban sokan elfoglaltak a munkaval vagy a gyerekeikkel ha vannak nekik es igy kevesevv ido jut az emberi kapcsolatokra
ápr. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
ápr. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Az a durva korábban sem voltak
ápr. 4. 05:46
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Hajaj. Családi kapcsolatokon kívül nekem sincs senkim. Ez tök szomorú, ha azt nézzük, mennyi ember él a Földön. Szerintem az is egy megoldás lenne, ha bárkivel, akivel találkozunk ma/holnap, és kölcsönös a szimpátia, megkérdezzük hogy van. Nyitni kell a másik felé, különben magányosak maradunk. Legfeljebb hülyének néz, akkor meg mi baj lehet, marad a magány. Belegondolhatunk abba is, hogy ő is pont magányos, és jól fog esni neki a kérdésünk... Olvasom itt állandóan, hogy magány, magányos mindenki! Basszus, lépjünk már egymás felé!
ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 40 evesen sincsenek, nem is voltak soha
ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig már nincsenek.

Se párom,se barátom, senki.


55 F

ápr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanez van velem is. Próbáltam netem barátkozni, de mindenki csak dugni akar. Teljesen mindegy hogy a profilomon is és beszélgetésbe is leírom hogy csak barátokat keresek, azt hiszik ilyen nincs.

Próbálkoztam nőkkel is, de azok is dugni akarnak ( a PáRoMnAk a KerEsEk a kénYezteTésÉre csaaaajt)

ápr. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nekem is csak a családom van
ápr. 4. 06:43
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Én most 34 évesen érzem ezt.. eddig azt hittem, hogy klassz barátaim vannak, de akkor látod meg, hogy kinek mennyire vagy barátja, amikor beüt egy baj és még beszélgetni se nagyon ér rá senki..

Szívesen beszélgetek! Teljesen szexmentes barátságokra, beszélgetőpartnerekre vágyom.

ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
Csak ne kutyába fojtsad ezt, mint a kutyások 99%-a
ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!