Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik voltak már egyedül...

Akik voltak már egyedül myaralni, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

Senkivel nem tudok összehozni egy nyaralást, és sokan tanácsolták, h vágjak bele egyedül..

30N



#magány #nyár #nyaralás #Szervezettút
máj. 11. 17:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Hét éve vagyok egyedül,ezalatt is utazgattam egyedül. Már idén is három hetet belföldön itt - ott.

Mivel a társkeresés képtelen és lehetetlen,így magamban utazom.Elvagyok, már berendezkedtem a magányra,arra,hogy mindent egyedül csinálok.De csinálok és utazom,mert élni kell és nem gubbasztani a négy fal között,mert nincs senkim.

Ez van, ezt dobta a gép :)


F

máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet! Csak bártan!
máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 Miért hiszed azt, hogy mindenki tele van rokonsággal, párkapcsolatban él, tele van barátokkal?


Aki nem tud elmenni társaságban nyaralni, az inkább ne menjen? Ez komoly? Neki nem jár? Minek él egyáltalán, mi? Akassza fel magát a picsába....

máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak meg Travellinát, az első utazós blog írója Magyarországon.


MINDENHOVA egyedül megy. Évi 250 napot (!) utazik.

Most volt Pakisztánban, Azerbajdzsánban, de a legnagyobb durranás: az Antarktisz!!

máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
33%

Örök traumám.

Külföldre mentem dolgozni tehát egyedül a karácsony szabadnapok is. Utcabál fesztiválok gyönyörű minden a város fenyekben úszik es mindezt egyedül. Hát nekem nem élmény, hanem ellenkezőleg.

Hogolyózni egyedul, a kirakatüvegben magad látni egyedul háttérben az ezer emberrel, nincs kinek ajándékot se venni, utazás után megérkezve haza mindenki elé jönnek átveszik a bőröndöket csak elém nem jön senki, mindenkinek van valaki akinek mesélhet vagy akit felhívhat, vagy akivel szelfiztek, vagy vagy.


Kicsit olyan érzés mintha halott lennék de nézhetném az embereket meg a földi életet.

máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen szép.
máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is lehet nyaralni, de ahhoz az kell, hogy el tudj lenni saját magaddal, ne éld meg kudarcként, ha az idő nem tudsz kapcsolatot teremteni senkivel estleg.
máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
7%
Fiatalként még szuper dolog az egyedüllét, tök buli, megadja a (hamis) szabadság érzetét, illúziójat. Aztán 40-50 éves korodra rádszakad a magány, mint málló plafonról a vakolat.. Mindenkinek családja lett, csak neked nem, a barátok mind elpárologtak, mint fing a fürdőben és egyedül maradsz. Bárhova is utazol, nincs kivel megosztanod, útitársad az örök elhagyatottság, aki mindig, mindenhova kézenfogva jár veled.. Nincs kihez szólnod, egy idő után megbolondulsz és elkezdesz magadban beszélni. Eszedbe jutnak a régi gyerekkori traumáid, hogy gyerekként nem kaptál elég szeretetet a szüleidtől, előjönnek a régi sebek és ez ötvöződik a magány érzésével, úrrá lesz rajtad az őrület, bedilizel és végül hálát adsz az Úristennek, hogy nem kell ezt az egészet ép ésszel kibírni...
máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
38%

A 18-as válaszoló leírta azt, amit sokan érzünk - sajnos.


# 11

máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam nyaralni egyedül. Nem bántam meg. Akkor épp nem volt párom, a barátok közül pedig senki nem ért rá, vagy azért, mert már családosok vagy pedig nem tudtuk a szabikat összeegyeztetni. Én meg úgy voltam vele, hogy ha már muszáj kivennem szabadságot, akkor nem fogok a négy fal közt poshadni. Le is foglaltam mindent és csodaszép hetet töltöttem el Barin. Biztos több élmény született volna, ha a szokásos csapattal megyek, de ígyis ettem jókat, napoztam és fürödtem nagyokat, volt városnézés, hajókirándulás is. És magamról is megtanultam egy-két új dolgot. Nagyot lendített például az önbizalmamon, hogy egyedül is elmentem, megálltam a helyem egy idegen országban, a szállástól kezdve a repjegyik mindent tudtam managelni, nem volt problémám a közlekedéssel. Az, hogy még jól is éreztem magam, a hab volt a tortán. Picit változott is a személyiségem, szerintem jobb irányba. Eddig ha itthon nem értek rá a csajok eljönni velem színházba vagy moziba, inkább én is otthon maradtam, mert milyen ciki már egyedül menni. Ma már nem így gondolkodom. Ha tetszik egy film, egy előadás, egy felolvasóest, ha koncert van, társasjáték est, ami érdekelne, egyedül is elmegyek. És sok pozitív élményt szereztem így is. Gazdagabb lettem sok tapasztalattal és sok élménnyel.


Igenis kezdjük el normalizálni, hogy egyedül is ki lehet mozdulni. Aztán ha te kinyílsz, hidd el vonzani fogod azokat is, akik szintén így gondolkodnak a világról.

máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!