Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik voltak már egyedül...

Akik voltak már egyedül myaralni, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

Senkivel nem tudok összehozni egy nyaralást, és sokan tanácsolták, h vágjak bele egyedül..

30N



#magány #nyár #nyaralás #Szervezettút
máj. 11. 17:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam pl ilyen csoportos, szervezett buszos kiránduláson. Egyedül fizettem be, de végül hozzácsapódtam egy társasághoz, akikkel mai napig néha-néha összefutunk. Ha az ember picit bátrabb és kilép a komfortzónából, jó dolgok történnek vele.
máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Valóban felesleges másokra várnom. Belevágok idén egyedül!

máj. 11. 19:23
 23/28 mikeXxX ***** válasza:
Nincsenek barátok barátnők vagy párod aki menne veled? Vagy meg sem kérdeztél senkit sem? Egyébként van utazótárs fórum is én túrázni és bringázni akarok keresni valakit mert ismeróseim nem kaphatóak rá sajnos. 44f
máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
En többször voltam egyedül szabadsagon. Lanzarote (Kanari sziget), Kreta, Florida (bar itt egy utazasi csoporttal, akik között senkit nem ismertem), aztan Norvegia a fjordok között hajoval. Nagyon klassz egyedül utazni, nö letemre is, az elmenyek melyebben berögzülnek, neha kisse meditacio jellegü is lehet. Sokkal könnyebben es hamarabb lehet ismerettsegeket kötni, ha egyedül utazol. Amikor igy egyedül utaztam, többen odajöttek hozzam, hazasparok is, es beszedbe kerültünk, szoval nyiltabbak az emberek, ha egyedül vagy. Ami zavart, hogy a reggelinel a hotelban, vagy vacsoranal egyedül ülsz az asztalnal. Egyebkent szuper dolog!
máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

23

Párom nincs, családommal nem akarok menni.

Barátokat meg se kérdeztem, mert esélytelen

máj. 12. 10:18
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

22

Hajra, erezd jol magad 🙂

máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem szar

Maximum egy közeli külföldi városba lehet értelme elmenni egyedül

Csak nekem ilyenkor fontos hogy legyenek rólam képek és ezért nem mentem meg soha

máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#25: Két hosszú kapcsolat között , amikor egyedül éltem pár évet gyakran jártam egyedül nyaralni. Élveztem, mert nem kellett alkalmazkodni, terveztem ugyan előre, de impulzus szerűen felrúgtam bármikor, oda mentem, ahova kedvem volt. És mentem egyedül szervezett csoportokkal is, a kötetlen progikon vagy egyedül flangáltam, vagy odacsapódtam kisebb társaságokhoz. Jó volt, ha nem lenne párom, nem tartana vissza semmi az egyedül utazástól. Most kettesben megyünk, szóba se jöhet szervezett csoport, ezt az alkalmazkodást nem vállalnánk.
máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!