Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire különc?

Miért vagyok ennyire különc?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, de valahogy mindig annak éreztem magam. Mindig távol álltam az emberektől. Próbáltam beilleszkedni, de nem ment, mindig különböztem másoktól, tehát hiába volt egy közös téma még abban is eltértem másoktól, és jó lehet hogy ez nagyon egyedinek számít de zavaró is. Ha a velem egykorúakkal próbáltam barátkozni nem ment, inkább egymagam vagyok szinte mindig. Valami kegyetlen fantáziám van, mindig volt egy kis világ amit elképzeltem, de ezt már csak ez a különcség hozta ki belőlem.

2013. márc. 26. 18:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem semmi különcség nincs benned, mindenkivel ez van, hiszen nem vagyunk egyformák.


Nekem is elég nagy a fantáziám, és nekem is van egy kis világom amit elképzeltem magamnak.

De én ezt fel is használom, hogy mindig valami újat alkossak. ;)

Nem örülnék ha mások is arra gondolnának amire én!


Szóval ez nézőpont kérdése, mert ha ebből a szemszögből vizsgáljuk a dolgokat, akkor mindenki egyedül van.

2013. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ezzel. Gyakran nem is nyitom ki a számat, mert úgyis tudom: nincs, ki megértene.

Ha akarod,írj.. aztán hátha :)

20 f

2013. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj regényt írni. Ha jól megy, akár ki is adhatod. Akár híres is lehetsz, ha elég jó a fantáziád
2013. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát írni szoktam, de inkább más téma felé hajtok, egy kicsit morbid fantáziám van szóval ne mhiszem, hogy sok embernek tetszene, de azért megadok egy oldalt ahol elolvashattok pár írásomat, tudom nem vmi jó de itt van, legalább nem unatkozom: [link]
2013. jún. 1. 17:15
 5/5 Aspartia ***** válasza:
Lehet kicsit koravén vagy. Én is az voltam,anyukám későn szült, szóval a többi 25-30 évesen szült anyuka kölkeivel nekem sem volt meg a kapocs. Kb midnenki hülyének nézett, amiért midnenről komolyan beszélek.
2013. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!