Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy ne őrüljek...

Mit tehetnék, hogy ne őrüljek meg a magánytól?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

Sosem voltam társasági ember, inkább magamnak való, szürke kisegér. Ennek ellenére az általános iskolában, és utána a gimnáziumban is volt olyan barátom, akiért tűzbe mentem volna, és viszont.


A gimnáziumi barátság 10 évig tartott, idén szakadt meg végérvényesen, miután megtudtam, hogy a barátomnak tartott lány elárult.

Párkapcsolatom nincs.


Édesanyámmal élek, de úgy érzem, hogy kilométerek választanak el minket egymástól. Próbálok vele kommunikálni, de nem érzem azt, hogy lenne rá igény.


Van munkám, egészséges vagyok, mégis úgy érzem, hogy szépen, lassan beleőrülök ebbe a magányba.

Reggel felkelek, elmegyek dolgozni, hazajövök, elvégzem a házimunkát, tornázok, és olvasok kb éjfélig. Aztán kezdődik az egész elölről.


Sokszor érzem azt, hogy velem van a baj, hiszen oka van annak, hogy egyedül vagyok. Amikor megkérdezem a családomat, hogy mi a gond velem, akkor az a válasz, hogy semmi.


De én ezt nem hiszem el...nem ok nélkül vagyok egyedül.


Kérlek segítsetek.

Köszönöm



2013. jún. 4. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is vannak ilyen időszakok az életemben, amikor minden összejön, és tök egyedül érzem magam. Mostanában pl. semmihez nincs kedvem a munka mellett, mert annyira lefáraszt, hogy csak azt várom, hogy hazaérjek és a semmit csináljam. :)

Sok barátom nincs, akik vannak, azokkal is ritkán mozdulunk ki, viszont a magány ellen sokat segít, hogy naponta beszélünk.

A sport szerintem is jó tipp. Egyrészt lefáraszt, másrészt engem pl. feldob, mikor néha elmegyek futni. Most a kondi van tervbe véve, mert túlságosan monoton módon telnek a napjaim, úgyhogy valamit tenni kell. :D

Ha esetleg van kedved beszélgetni, akkor nyugodtan írhatsz privátot! :)


24/L

2013. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetek veled, nekem sincs mostanában túl jó közérzetem ( 5 éves kapcsolat vége ).

24F

2013. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, ha gondolod, igaz , hogy fiatalabb vagyok,de mindig örömmel fogadom az új embereket :D

20, L

2013. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!