Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül leszek nyáron?

Figyelt kérdés
Az összes barátom elmegy másik városba dolgozni, nyaralni, stb.. Munkám nekem is lesz, de csak két hetes. Nagyon félek, hogy nem tudok majd mit kezdeni magammal, nem tudok majd kivel bulizni menni, ide-oda. Ha sokat vagyok egyedül és nem megyek emberek közé, mindig befordulok és depressziós leszek. Nem akarom, hogy megint ez legyen. Mit tehetnék?
2013. jún. 15. 15:50
1 2
 11/12 NYUL 1.9.9.9.1.0.1.4 válasza:
72%
hát ez érdekes egy 17 éves csaj nem tud magával mit kezdeni... Hát pl.: nézd meg az Agymenők (The Big Bang Therory) sorozat első évadát... !!!EGY RÉSZ kb. 20 PERC!!! /én a 14. részig tudtam nézni, mert nem volt sok időm/ eközben edzhetsz: futógép, futópad,... stb. én is ezt csináltam a nyár elején, mert unatkoztam. közben ehetsz is...! :)by:NYUL
2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%

Én itt,GyK-n találtam meg életem szerelmét,meg 3 legjobb bnőmet is itt ismertem meg! :DD

Sosem tzshatod,hogy mit hoz a sors!

Menj el futni,edzőterembe,majd összebarátkozol,az olyan helyeken szinte mindig mindeki kedves! :)

2013. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!