Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen motiválatla...

Miért vagyok ilyen motiválatlan, levert, unott, lusta és tehetetlen? És mit csináljak?

Figyelt kérdés

Napok óta csak ülök az állott levegőjű, rendetlen szobámban. Vége van az iskolának, vártam, de az utolsó hetekben néha már azt kívántam, hogy folytatódjon, mert mindig így érzem magam nyáron. Semmi nincs ami motiváljon, nincs kedvem semmihez, nincs semmi új. Egész nap csak gép előtt ülök, de kint sincs kedvem semmihez, mert két perc alatt ömlik rólam a víz ebben a melegben, és azt utálom a legjobban. A gépezés, beszélgetés és játék sem jelent már semmit, mert unom az egészet. Olyan stílustalan minden, ha néha lenne kedvem elkezdeni valamit, még mielőtt belekezdek lebeszél róla a kis "belső hangom", hogy az nem is jó, hanem ugyanolyan unalmas, szürke, hangulattalan és stílustalan, mint minden más.

Talán ha tudnék hangulatot teremteni ebben a béna szobámban, akkor jönne valami, vagy talán csak jobban érezném magam.



2013. jún. 19. 13:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az fantasyt írok és olvasok, angol nyelven. De meguntam, elakadtam, ihlet sincs. Bezzeg télen... :)
2013. jún. 20. 11:15
 12/13 anonim válasza:
95%
Alapíts punk-zenekart. :D
2013. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mit szeretsz csinálni?

Gondolkodj,találd fel magad,nézd a dolgok jó oldalát.

Én pl. a legunalmasabb körülmények között is le tudom magamat foglalni.

(Szeretek: rejtvényt fejteni, varrni/fonni/kötni, ... )


Sok szerencsét!

2013. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!