Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek arra jutni hogy hasonló...

Kezdek arra jutni hogy hasonló lelki problémával rendelkező embereket keressek, sikerülhet így egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Leginkább ismerkednék,barátkoznák,26 éves vagyok és a szociális életem 0!Mindig éreztem hogy kell a társaság az életben.Ezen kívül más esélyt nem látok.

2013. júl. 14. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5 Mi az exemmel nagyon hasonlóak voltunk, ugyanolyan mérgesek és egyikünk sem engedett soha, ennek meg is lett az eredménye: folytonos balhé:D Úgyhogy alátámasztom, amit mondasz.


Nekem mindig is nagyon alacsony volt az önértékelésem, ezért az iskolában is mindig a bukottakkal lettem jóban, mert velük éreztem egy szinten magam. Hiába volt 4,2 átlagom. Viszont akik az én tanulási szintemen voltak és nem a periférián lődörögtek, azok szóba sem álltak velem. Úgyhogy ennek is meg lett az eredménye, a nulla önbizalmam miatt nem tudok felmutatni egy barátot sem.

2013. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

30 évvel vagyok idősebb, mint Te.Nem vagyok bombázó, ennyi évesen hogy is lehetnék? Nem építettem nagy karriert, nem vagyunk gazdagok. Rokkant nyugdíjas vagyok, de vannak barátaim. Utazom, már amennyire így lehet..

Talán nem a megfelelő helyen keresed a társaságot.Talán süt rólad a békétlenség, keserűség. Mosolyogj!

Ha találkozom olyan emberrel, aki csak rinyálni tud, átmegyek az út másik oldalára..mert lehúz magával a nyavalygásával. Próbáld ki! Utazz a vonaton, buszon akárhol, és mosolyogj rá egy szimpatikus öreg nénire.

Visszamosolyog, beszélgetni akar. Sikerélmény, ők a legjobbak a gyakorlásra. Állj a tükör elé, mondogasd szép, okos vagy, addig amíg el nem hiszed.

Bízz magadban! Csillagom, Te bármit elérhetsz, előtted az ÉLET. Így, nagybetűvel..ne pocsékold az idődet szomorúsággal, fedezd fel a szépséget. Mert van, csak elmegyünk mellette. Hidd el, a kis öröm is öröm!

Minden jót Neked, és kívánom, hogy megtaláld a boldogsághoz vezető utat!

2013. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam ezzel itt ezen az oldalon, senki sem válaszolt.
2013. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Keress valami olyan hobbyt, ami társas együttléttel jár. Akár kézilabda, vagy ilyesmi. Vagy járj meccsekre. Templomba. Énekkarba. Táncolni, mittudomén, hova. Csak menj csoportba, ahol ugyanazokkal találkozol mindig.
2013. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!