Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, hogy intellektuális...

Van olyan, hogy intellektuális magány?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 18:17
1 2
 11/16 Aspartia ***** válasza:
Va, én 10 hónapig benne voltam, amíg fodrásznak tanultam, szörnyű volt. És ami félelmetes, hogy azok az emberek nem is veszik észre hogy ők miylen buták és ostobák.
2013. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem. Különben tennének valamit ellene vagy miatta....
2013. júl. 20. 02:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezö, sikerült tenned valamit az intellektuális magányod ellen? Ez kemény dolog és sokáig megmaradht.
2013. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem
2013. aug. 23. 04:52
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Fizikus vagy, ugye?

Az is kérdés, hogy fiú vagy lány.

A fiúknál szerintem ez sokkal gyakrabban fellép és többnyire nincsenek is tudatában.


Hát ott kell kezdenem, hogy a fizikusok a legokosabb emberek. Ezt már én is tapasztaltam, 2 barátom is az volt,

roppant magas IQ és EQ együtt. De ugye én, mint nö, ezt nem tudom egzaktul megítélni.

A férjem azonban természettudós, aki évek óta járja a világot.

Ha áradozik egy okos emberröl, mindig megkérdezem, mit is végzett? Ja, fizikus.

Egyébként Angela Merkel is fizikus (volt).


Egy okos ember, akinek esze mint a villám, nehezen talál hasonló szellemi aktivitású partnert magának.

Tehát az intellektuális magány kvázi kódolva van.


De lehet, jobb lenne privátban folytatnunk, mert itt ki fogok kapni, ha ennyire dicsérgetem a fizikusokat, nem?

2013. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen fizikus vagyok. A fizikus is természettudós :)

De szerintem nem feltétlenül a legokosabbak. Mit tapasztaltál a fizikus barátaiddal? Megértettek téged? Jó lesz privátban is :)

2013. aug. 23. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!