Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan állnál talpra, ha...

Hogyan állnál talpra, ha minden széthullott?

Figyelt kérdés

Először a baráti társaságom oszlott fel, később pedig mások is kiléptek az életemből. Persze, azért akadnak haverok, de őszintén szólva, nincs kedvem kimozdulni. Nem gyengén hangozhat ellentétesen, de magányra vágyom...mégis társaságra, nem tudom. Össze vagyok zavarodva.

A szerelmi életem romokban, újra lett volna esélyem a nőnél, akit szeretek, mégis elveszítettem a saját hülyeségem miatt.

Emellett pedig agyhártyagyulladásom is van, aminek diagnosztizálásához tartozik egy elég meredek történet is, mert nem akartak kezelni, vagyis inkább másra...de ebbe nem mennék bele.


2013. júl. 27. 00:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Először az agyhártyagyulladáson múljon el!

Aztán hidd el, minden kialakul. Olyan közhelynek tűnik, pedig így van. Az élet annyira sodorja az embert mindenféle irányba, hogy legtöbbször nem is rajtunk múlik mi hogyan történik.

2013. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az agyhártyagyulladásról annyit, hogy hónapokig éltem vele. Csoda hogy egyáltalán még létezem, de nem lesz időm felgyógyulni kellőképp az egyetem miatt.
2013. júl. 27. 00:34
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

anyukámnak is volt, és csoda, hogy életben maradt. "Csak" szemidegsorvadása lett, amitől lassan, de biztosan meg fog vakulni. Ugye te nem ezt akarod. Az egyetemen inkább halassz, de épülj fel rendesen.

Az egyetemen egyébként nem találtál barátokat, vagy egy normális lányt, akivel... tudod. :)

2013. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az egyetem nem várhat, nem állok úgy anyagilag, hogy meglegyek az ösztöndíjam nélkül, szóval ha törik, ha szakad. Orrvérzés mellett is, de megcsinálom.

Természetesen vannak, bár annyira mély barátságokat nem sikerült kialakítani, és azokból is megfúrtak párat.

A nőt pedig inkább hagyjuk most, ma lett vége újra, most már azt hiszem végleg.

2013. júl. 27. 00:42
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha azt írod, hogy "újra" vége lett, akkor nem lehetett annyira erős a kapcsolat, nem? Eddig milyen okokból szakítottatok?
2013. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mások voltak a céljaink, én pedig hanyagoltam. Persze, sosem mondtam meg neki hogy beteg voltam. Sőt, csak a kezelések alatt találkoztunk újra, szóval ma sem tudja mi a helyzet igazából. Még egy fekete pont: őszinteség hiánya.
2013. júl. 27. 00:57
 7/20 anonim válasza:
Most láttam meg, hogy lelki gondjaid vannak, stb. ezekhez csak azt tudom tanácsolni, hogy kitartás, az idő mindig megoldja a gondokat előbb vagy utóbb DE lenne egy kérdésem hozzád, olvastam, hogy egyetemista vagy. Nekem jövőre lesz esedékes az egyetem én sem vagyok lelkileg túl jó passzban. Kérdésem, hogy ha valaki szarul áll lelkileg, mentális gondjai vannak attól még el lehet végezni egy jobb egyetemet, nem hátráltat ez annyira? Vagy csak kiegyensúlyozott, boldog, mentálisan egészséges embereknek sikerülhet?
2013. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a kiegyensúlyozatlanság mit is jelent a te esetedben, de ez csak rajtad múlik szerintem. Illetve, ha nekem megy, akkor másnak is. Kitartás kérdése az egész, meg egy kis szerencse is kell, de majd megtapasztalod ezt mire értem...nem spoilerezek:) Meg persze itt azért sokat változik az ember, több hatás által is, és ez lehet negatív vagy pozitív is. Rajtad múlik.
2013. júl. 27. 01:02
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy látom, hogy nem voltak olyan egetverő gondjaitok. Nem csaltátok egymást, stb.. Szerintem ez még bőven helyrehozható.

A hozzávalók: kávézó, 2 bögre kapucsínó, egy doboz bonbon, és egy jó adag őszinteség. Beszéljétek át!

2013. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát azért voltak. Kezdve a korkülönbséggel az ő javára és az ebből fakadó féltékenységgel, bizalmatlansággal. Ő már jelezte, hogy babázna, nekem ez pedig érthetően nem fért bele. Talán így is a legjobb.
2013. júl. 27. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!