Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan állnál talpra, ha...

Hogyan állnál talpra, ha minden széthullott?

Figyelt kérdés

Először a baráti társaságom oszlott fel, később pedig mások is kiléptek az életemből. Persze, azért akadnak haverok, de őszintén szólva, nincs kedvem kimozdulni. Nem gyengén hangozhat ellentétesen, de magányra vágyom...mégis társaságra, nem tudom. Össze vagyok zavarodva.

A szerelmi életem romokban, újra lett volna esélyem a nőnél, akit szeretek, mégis elveszítettem a saját hülyeségem miatt.

Emellett pedig agyhártyagyulladásom is van, aminek diagnosztizálásához tartozik egy elég meredek történet is, mert nem akartak kezelni, vagyis inkább másra...de ebbe nem mennék bele.


2013. júl. 27. 00:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor végülis hogyan jobb? Így nélküle, vagy ha újra összejönnétek?
2013. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy jobb nélküle, de neki így jobb lesz. Van esélye megismerkedni olyannal, akire valóban szüksége van.
2013. júl. 27. 01:12
 13/20 anonim ***** válasza:
Látod, tereled a felelőséget. Mintha nem rajtad múlna! Mennyiből állna eléállni, beismerni azt amiben hibáztál, és egy utolsó esélyt kérni? Ha pedig megadja, akkor megbecsülni a kapcsolatot, és odatenni magad!
2013. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem számít, hosszú távon nem működik. Egy 10-essel idősebb nálam, másra vágyik én pedig évekig nem adhatom meg neki.
2013. júl. 27. 01:20
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor viszont próbálj meg előrenézni, és biztos majd szembejön az igazi. Egyetemen egyszerűen lehetetlen nem összejönni valakivel. :)
2013. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg ez zavar a legkevésbé a problémáim közül.
2013. júl. 27. 02:31
 17/20 anonim ***** válasza:

vagy úgy fogod föl, hogy minden széthullott, vagy úgy, hogy egy új kezdet jött el.

én majdnem egy éve egyedül külföldre költöztem, teljesen új környezetbe, senkit sem ismertem.

új kapcsolatokat alakítottam ki a nulláról kezdve, azzal együtt, hogy az életemet is meg kellett alapozni.

eszembe sem jut emiatt xarul érezni magam.

tehát minden csak felfogás kérdése.

a gondjaid közül egyedül az agyhártyagyulladás aggasztó.

elsősorban azzal törődj. az egészség mindenekelőtt fontos.

2013. júl. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A mélypontok után mindig valami új kezdődik. Én is végigcsináltam már. A legjobb volt, hogy belekezdtem az önfejlesztésbe, meditációtól elkezdve minden érdekességig. Muszáj felállni valahogy.


A szerelmi élet úgy gondolom a kiteljesedés teteje, nem az alja. Nem azzal kell elkezdeni. Olykor nekem is hiányzik egy pasi, egy társ, de tudom, hogy még nincs itt az ideje. Addig még sok más dolgom van. Hajrá neked is. :))

2013. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen puhapö.cs. Miért nem hívod fel a csajt és mondod meg neki, hogy beteg voltál? Mazochista vagy? Komolyan nem igazodok ki az ilyen embereken...nem tudlak sajnálni, mert a saját hülyeséged miatt szívsz.
2013. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tényleg az egészséged a legfontosabb. Lehet, hogy egy igazi támasz hiányzik mellőled, aki lehet barátnő, vagy lehet egy nagyon jó barát is, szóval akinek mindent elmondhatsz.

Ha még egyetemre jársz, és 10 évvel fiatalabb vagy a volt barátnődnél - ne haragudj, hogy ezt mondom - de jobb, ha inkább elengeded. Egy idősebb nő folyton féltékeny lenne rád, és teljesen másképp látja a dolgokat, mint egy ennyivel fiatalabb srác. Főleg, hogy írod, hogy már gyereket szeretne. Neked ez még korai, hisz se diplomád, se állásod (azt nem írod, van-e saját lakásod, mennyire támogatnak a szülők, bár igaz, ez lényegtelen, mert nem a szülőknek kéne eltartani még a te gyerekedet is). Egy nőnek azonban ketyeg a biológiai órája, és amíg te hosszú évekig képes leszel gyereket nemzeni, ő nem szülhet bármikor. Ráadásul a nők sokkal gyorsabban öregszenek, és gondolj bele, mi lenne 10-20 év múlva a kapcsolattal. Főleg ha egy gyerek is hozzáláncol. Neki egy vele egykorú vagy pár évvel idősebb komoly férfira van szüksége, aki szintén családot szeretne. Neked pedig egy szintén veled egykorú lányra.

Ne haragudj, ha megbántottalak, csak elmondtam a véleményem. 22 évesen én így látom a dolgokat (lány vagyok). Remélem, tudnak rajtad segíteni, és meg fogsz gyógyulni!

2013. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!