Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy pesszimista emberből...

Egy pesszimista emberből hogyan lehet optimista?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerülhet hosszútávon pozitívan gondolkozni? Teljesen át kell hozzá "alakítani" az elmét?

A naplóírás segíthet esetleg, hogy mondjuk minden este leírnám hogy pozitív dolgok történtek velem? Jó lenne csinálni már valamit, mert egyre rosszabb lesz... és a kitartásom is nagyon gyenge... :(

Minden jó tanácsot szívesen fogadok :)


2013. szept. 8. 11:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos még nem sikerült... Meditálni szeretnék majd elkezdeni mert azt olvastam hogy az segít kiegyensúlyozott állapotba kerülni.

A naplóírás ment három napig, csak jött egy nagyobb depi hullám és kitörültem mondván hogy úgy se fog sikerülni :(

Hol jobb hol rosszabb... Remélem egy napon csak a jó oldalát fogom látni mindennek, ahogy régen.

2013. szept. 29. 13:58
 12/14 anonim ***** válasza:

"naplóírás ment három napig"

A neten írtál naplót? Magadnak vagy nyilvánosat?

Nem kellett volna kitörölni...

De igy van ez, ha az ember "lent" van, hamar feladja.


Meg lehet kérdezni, hány éves vagy és dolgozol-e vagy tanulsz?

Nem lehet, hogy kevés élö kapcsolatod van, kevés barátod van, akikre számíthatnál? Èn ilyenkor szoktam nagyon lent lenni, ha egyedül érzem magam.

2013. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el Luis L Hay Éld az életed c. könyvét. De olvass más pozitív fejlesztő könyvet. A konyvesboltokban van egy csomó. Nekem anno nagyon sokat segített Dale Carnegie Siker kalaúz c. műve.
2013. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Énis hasonló helyzetben vagyok. Csak én azért érzem igy magam, mert kevés a barátom, nem úgy élek, ahogy legbelől szeretnék, a barátaim se azok, akiket igazán barátnak szeretnék, barátnőm sincs nemis volt és 18 vagyok. Olyan mintha nemis a saját életemet élném és elnyel a végtelen, sötét reménytelenség. Szörnyű érzés. A családommal pedig sosem beszélünk ilyenekről... úgyse értenék.
2013. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!