Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak szenvedésből áll...

Miért csak szenvedésből áll az élet?

Figyelt kérdés
Miért csak magányból, szenvedésből és kudarcból áll az élet? Semmi más nem jutott nekem, csak csupa rossz, 21 éves vagyok, be vagyok zárva egy iszonyatos, szorongásokkal teli világba, tökegyedül. Gyűlölöm már ezt az egészet:( Abból áll az életem, hogy bemegyek az egyetemre, egyedül leülöm az előadásokat, este 8ra hazaesek, elmegyek futni egyedül a sötétben, majd lefekszem aludni. A hétvégéket meg végig tanulom:( Elegem van már ebből az egész életből!!! Bulizni akarok, barátokat meg párt találni, utazni, zenét tanulni:( De ehelyett otthon élek az anyámmal, szegény vagyol mint a templom egere és magányos:((( Nem bírom már tovább!!! Mikor fog megnyílni a világ előttem? Mert úgy érzem, soha. Pedig kimelózom a belemet is érte!!! :( Az embereknek mégsem kellek, semmilyen közösségbe nem fogadnak be:(
2013. okt. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátaid egyáltalán nincsenek? Próbálkozz szerintem nyitottabb lenni.Próbálj meg oda menni olyan emberekhez az egyetemeden,akik neked szimpatikusak.Biztos vannak olyanok ott,akik barátkoznának veled szívesen.Ne félj!Mit veszítesz ezzel? Max csak szerzel barátokat :)

Sokszor én is így gondolkodom ahogy te.Én is egyetemre járok és koleszos is vagyok. Nehezen tudok másokkal együtt lenni,én igényelem azt,hogy legyen egy magánszférám,de azért alkalmazkodni próbálkozom. Azt tapasztalom(mi csak 31-32en vagyunk az évfolyamon),de nagy része megbízhatatlan,kétszínű.Nem mindenki,de sajnos látom,amit látok :( Minden hol vannak ilyenek.Én is voltam már kitárgyalva,mint mindenki...ezeket kerülöm és nem veszek róla tudomást. Nem én írom le magam,hanem ők,hogy mások külsejét meg nem tudom megmondani miket kritizálnak.Inkább ne legyenek barátaim akkor meg,ha ilyenek :) De szerencsére azért találtam pár rendes lányt is.Neked is menni fog biztos vagyok benne!

Pár találásra sajnos nem tudok semmit tanácsolni.Nagyon nehezen ment ez nekem is. 2 éve talált meg a párom.Azóta menyasszony vagyok,de ha rajtam múlott volna..szerintem még mindig nem lenne.Nagyon nem értek a pasizáshoz :)

2013. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát haver,kezd el fejleszteni önmagad!

[link]

Ha bnőt akarsz, akkor az első dolog amin változtatni kell a külső. Ha nincs pénzed, akkor el kell menni nyáron dolgozni, vagy vhogy kell annyi pénzt szerezni, h tudj venni márkásabb nadrágot, felsőt.


Gyakorolnod kellene a pozitív hozzáállást.

Mitől szorongsz, írhatsz privit is.

Na most az életeden csak egyféleképpen tudsz változtatni, ha megváltoztatod a gondolkodásmódodat. Minden fejben dől el! Gondolkodni pedig csak pozitívan lehet!


Szerezd be Napoleon Hill Gondolkozz és gazdagodj c könyvét!


Úgy kell formálnod az életed, h téged keressenek meg az emberek, hozzád vonzódjanak, ne pedig nagy mélán kérdezgesd tőlük, h te leszel a barátom. Ha írsz privit, beszélhetünk, csao.

2013. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LeftBehind ***** válasza:
Helyettesítsd az egyetemet melóval bagópénzért és üdv a világomban!
2013. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( Nem lehet ebből sajnos kilépni. nálam 6 éve tart ez a helyzet, már mindent próbáltam, de egyszerűen semmitől se jobb...Lassan kezdem elfogadni,h nekem csak ennyi jutott.
2013. okt. 7. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzem munkát nen kapok csak telik az idő egyre csak telik..
2013. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát akkor menj és bulizz! vannak ingyenes helyek is. vállalj melót valahol, hogy legyen vmi pénzed.


ÉLJ

2013. okt. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!