Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én egy 18 éves Szolnoki fiú...

Én egy 18 éves Szolnoki fiú vagyok. Se legjobb barát, se barátnő. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon egyedül érzem magam, tudnátok ajánlani jó programokat? Esetleg ha valaki akar velem beszélgetni barátkozni (fiú, lány) akkor írjon. Sok mindenkivel el vagyok, de jobb kapcsolatot senkivel sem sikerül kialakítani.

2013. nov. 2. 17:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem rég volt marok karcsi névnapja. Nem ártana meglepned egy kis francia bagettel.
2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyes korosztály. Egy embert ismerek aki ott önkénteskedik, ő 19 éves lány.

Úgy tudom, hogy az önkénteseknek kiküldik e-mailban, milyen munka lesz legközelebb, és lehet rá jelentkezni.

Úgy tudom, igen különbféle helyeken kell "dolgozni". Pl. szeptemberben Szolnok napján, az egyik programnál onnan voltak a gyerekfelügyelők, akkor úgy tudom, különböző rendezvényeken ruhatáros, vendégfogadó, segítő...nem tudom. Viszont ha bemész személyesen, az még nem kötelez semmire, de legalább több infód lesz, és jobban tudsz dönteni.

2013. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd benézek oda :))))
2013. nov. 7. 22:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Szintén szolnoki vagyok. :D Hasonló helyzettel...
2017. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!