Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek, min kellene...

Mi a véleményetek, min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
Elmúltam 20 éves, elég magányosnak érzem magam, barátom ugyan van egy pár, de fiatalabbak nálam némelyik jócskán és nem sokat járok velük sehova, vagy csak nagyon ritkán. Igazából egy barátnő hiányzik az életemből, de mivel nem járok el nem sok lehetőségem van ismerkedni. Próbáltam már társkereső oldalakat is de nem jött össze semmi. Nehezen nyílok meg így első látásra unalmasnak tünhetek, bár néha annak is tartom magam, idegenekkel beszélgetni is nehezemre esik. Gyerekkorom óta cukorbeteg vagyok, ami nagymértékben hozzá járult ahhoz, hogy ilyen lettem. Nehéz volt feldolgozni és az akkori osztálytársaim, barátaim és még a tanáraim hozzá állása is nagyon rontott a helyzeten, azóta vagyok vissza húzódó. Gondoltam már rá, hogy cukorbetegek vagy hasonló betegséggel küzdő emberek közé járjak vagy csatlakozzak ilyen csoportokhoz akár interneten, hátha ott találok valakit aki jobban megért, de nem igazán találok ilyet és még ehhez sincs sok kedvem. Sokszor vannak öngyilkos gondolataim is emiatt. Szeintetek mit kellene tennem, hogy feldobjam az életemet kicsit?

2013. nov. 3. 12:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az is segítség, hogy tudom másnak is vannak/voltak ilyen problémái. :) Én már eljutottam odáig, hogy még a netes ismerkedéstől is félek, annyira azon görcsölök mit gondolnak rólam mások, biztos bután hangzik de még így látatlanból is. Erre jó péda a netes tárkereső, bár ott már az arcomat is adtam hozzá, de mikor naponta át írtam a bemutatkozást mert folyton azon agyaltam, hogy aki olvassa mit von le belőlle, nem arra gondolok, hogy hazugságokat írkáltam ki, csak épp mindig átfogalmaztam. Egyébként nekem is volt ilyen netes közösségből ismerős több is, akivel még személyesen is találkoztam, de ahogy megszünt az érdeklődésünk a dolog íránt ami által megismerkedtünk, lassan egymás iránt is pedig teljesen más dolgokról is tudtunk beszélgetni, ebben közre játszott persze a távolság is.
2013. nov. 3. 17:36
 12/17 A kérdező kommentje:
10. válaszadó: Amit leírtál majdnem szószerint ugyan az, mint az én helyzetem. :)
2013. nov. 3. 17:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Sajnos ezek a kérdések és emberek mindig ott lesznek, csak meg kell tanulnod ezekre válaszol, reagálni.. meglátod, ha ezeket megtanulod nevetni fogsz már ezeken az unalmas kérdéseken!! :)
2013. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát igen általában flegmán válaszolok, viccesen megprobálom elterelni a témát. De egy idő után már bele fáradok az ilyenekbe. Lehet kis dolognak tünik de mikor az ember amúgy is szar lelki állapotban van és pont azért megy el valahova, hogy kikapcsolódjon, mindig akad egy ilyen "jó" ember, akire számíthat.:D
2013. nov. 4. 18:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is cukorbeteg vagyok, mi indítottunk egy fiatalokból álló közösséget :) [link] itt van a fő helyünk, találkozókat szervezünk, megbeszéljük a gondokat, a jó híreket :) Ha bp.-i vagy személyesen is tudunk segíteni

2013. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
[link] Ez meg az én blogom a diabetesről, hátha segít.
2013. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kérdező és 10-es, kitartás!

:)

2013. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!