Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt mondja hogy biztos hogy...

Kapi0714 kérdése:

Azt mondja hogy biztos hogy megcsalom, de közben oda van értem. Most mi van akkor?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb 2 hónapja vagyunk együtt és mindig mondogatja hogy biztos hogy megcsalom meg ilyenek...

Na most én arra lennék kíváncsi hogy miért mondja mindig, mikor úgy is tudja hogy soha se csalnám meg semmi pénzért mert szeretem őt, most ezt miért teszi? Nincs ilyen nap hogy ne mondaná hogy: "jaj biztos csajozni voltál és megcsalsz"...stb

Kérdés hogy mire jó ez neki?! Én nem értem, most akkor én is kezdjem el neki pampogni hogy: "áhh biztos le**optad a haverjaimat.."??? csak mert olyan kedvem van hogy beszóljak? Vagy ilyenkor mit kell csinálni mert fingom sincs. Kérlek segítsetek...



2013. nov. 9. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Jóban vagy a barátnőd anyukájával? Esetleg nem lehet, hogy ő kavart be vagy valami? Igazából nem értem én sem, hogy mire mondja ezeket a szavakat ha nem is adsz rá okot. Semmi képen ne szólj vissza a barátnődnek mert így csak nagyobb lenne a feszültség köztetek. Inkább nyugodtan üljetek le beszélni.
2013. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert magából indul ki, és neki van valakije.
2013. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!