Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerű átlagos 20 éves fiú...

Egyszerű átlagos 20 éves fiú vagyok mégsem találok magamnak senkit. Nincsenek nagy elvárásaim akkor mégis miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 21:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

csak akkor meg nem én lennék és ha nem önmagamért szeret el van ásva az egész.. :S

2013. nov. 13. 22:22
 12/19 anonim ***** válasza:

én különleges és bonyolult vagyok mégsem kellek senkinek :D

(vagy legalábbis nem adta tudtomra senki)


Mindig mosolygok az ilyen kérdéseken és a válaszokon is. Ne add fel kispajtás, inkább keress normális barátokat mert a lányok nagy része nem tudja miről szól egy kapcsolat és ha már most meg akarsz őrülni mi lesz veled egy szakítás után?

2013. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
szakítás után semmi azt feldolgoznám
2013. dec. 3. 22:06
 14/19 anonim válasza:

Szia!

Ne hallgass a többiekre,ne legyél más és bonyolult se legyél. Tényleg maradj önmagad,ahogyan te is "védekeztél".


Igazából nagyrészt a kisugárzás számít,de gondolom ezt te is tudod. Legyél magabiztos, és önbizalomteli. Valaki igyis ugyis imádni fog.

Külsőleg viszont szerintem fontos,hogy ápolt legyél

(ha pattanásod van irány a kozmettikus, friss haj,tiszta ruha,tiszta és nagyjából rendezett fog)


Próbálkozhatsz más hajakkal,ha hosszu vágasd le rövidre,vagy neked tetsző formára, válts stilust ha nem érzed magad jól a bőrödben.

Hiszen igy is önmagad lehetsz. Mert változni kell,mert mindenki változik.


Egy fiunak jó ha izmosabb teste van,persze nem kell tulzásba vinni. Csak az a rossz,ha vékonyabb,mint egy lány.


Ne nyomulj,de tudasd ha valakitől szeretnél valamit. Ne legyél papucs,de maradj kedves. Ne zaklass senkit,de foglalkozz azért vele és gondolj rá.( ha meglesz a személy).


Szóval spontán! Hajrá!

2014. jún. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Ja és mégvalami. Azért az egyszerűt nem tudom hogyan érted,de kell lenni valaminek ami megfogjon egy embert..

Emeld ki azt, vagy fejleszd azt.


Másik. Neem szabad magadat sajnáltatni, panaszkodni. Legyél erős.Hiszen férfi vagy!

2014. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"a lányok nem szeretik az egyszerű és átlagos fiúkat. valamivel ki kell tűnnöd a többiek közül hogy érdekes lehess számukra. legyen ez humor, műveltség, intelligencia, egy sportág amiben tehetséges vagy. "


aham. valszeg ezért van hétmilliárd ember a bolygón

a nőknek bárki megfelel, bármire, mondhatnak amit akarnak, de az, az igénytelen vergődés amit előadnak a házasságukig (aztán a házasságban) mindent elmond arról, hogy milyenek az elvárásaik

zéró konkrétan

2014. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de ezt a " Neem szabad magadat sajnáltatni, panaszkodni." ezt fejezd be mert ettől agyvérzést kapok :)

azért van ez az oldal, hogy itt megkérdezd azt amit máshol nem tudsz, ez nem önsajnáltatás!

2014. jún. 4. 18:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az is baj, ahogy a kapcsolatról beszélsz, hogy már alig bírod meg nehéz elviselni, ez arra utal, nem vagy jól lelkileg, és egy ilyen srác teher a lánynak is.
2014. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
meglehet
2014. okt. 3. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!