Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért, miért, MIÉRT?!

Miért, miért, MIÉRT?!

Figyelt kérdés
Mindenki arra a srácra van rákattanva aki jól öltözi. Nem bunkó, de se nem vicces, mondjuk hogy kedves, amúgy semmitmondó és nem igazán értelmes. Az istenért, semmi esélyem nincs, mi a pokolba kezdjek? Van egyáltalán olyan fiatal aki nem az öltözéket nézi mert egy szerencsétlen srác nem tud újat venni, mert olyat csak a bátyja kap?

2013. nov. 21. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Kínai, turkáló, DIY?

Ha így áll, vagy feltalálod magad öltözködés terén és eleget teszel a felszínesek elvárásainak, vagy/és abba hagyod a vinnyogást, és nem görcsölsz rá a témára.


Apropó, flörtölnél velem, ha két hét fürdést és hajmosást mellőzve, zilált séróval, pattanásosan, fogkefét kerülve, slamposan lökném neked a szelet?

2013. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam hogy csöves vagyok, minden nap füdök, napi 3-szor fogat mosok, csak nem a legdivatosabb ruhát veszem fel...

inkább nem görcsölök rá a témára, turkálóba nem megyek

2013. nov. 21. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Szard le a ruhát,öltözz úgy ahogy neked tetszik meg ami van.Gondolom tini vagy, a legtöbb tinilány pedig elkurvul (persze ez később a legtöbbjüknél eltűnik remélhetőleg), leszarják a belsőt csak legyél díszb*zi rózsaszín V nyakú pólóval meg magas szárú csukával.

Egyébként miért nem akarsz turkálóba menni?Sokszor olyan ruhák vannak ott teszem azt 1000ft-ért amit rendes boltban megveszel 5000-ért.

2013. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én nem ítélem el a turkálókat vagy ilyesmit,a márkákra meg nem adok..ruha az ruha. ráadásul senkit nem nézek le az öltözéke,a külseje vagy pl. a zenei stílusa alapján,mert minek? mindenki ugyanolyan rangú ember,és én közel sem csak a külső alapján döntöm el hogy esetleg kivel találkozgatok vagy jövök össze!
2013. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mész turkálóba, akkor sírj tovább, hogy szarok a ruháid. Amúgy meg ha a bátyád ruháit hordod az még jó is lehet, mert esetleg idősebb stílusban öltözködsz. És igen, vannak olyan fiatalok, akiknek nem a ruha a minden. Valószínűleg vannak lányok is hozzád hasonló helyzetben.
2013. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nagyon lepukkantan öltözik, az már nem az ,,ilyen vagyok én" kijelentés jegyében zajlik. Egy ember adjon magára. Nem kell talpig márkába (én is turiból öltözködöm, és sokkal jobb darabok vannak ott,mint ami a mai divat), de nézzen már ki normálisan. Azt se mondom, hogy a legdivatosabb legyen, de ne már az 5 éve kinyúlt kifakult szarokba járjon egy férfi:D Ha egy nő tesz annyit,h csinin néz ki, egy férfi is tegyen meg ennyit szerintem. Az elegánsabb darabok sem tilosak, bomlanak érte a nők ;) A belső meg úgyis marad a régi, akkor mért ne legyen egy kis + a külsőben (is) ?
2013. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ez nagyon fontos az az igazság........szóval vaggy beletörődsz hogy elég nehezen találsz olyan lányt akinek ez nem számít, vagy próbálsz divatosan öltözködni, és ezen nem a páwa stílust értem :)
2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!