Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne erre valami magyarázat?...

Lenne erre valami magyarázat? Pszichológiai vagy bármi?

Figyelt kérdés
Régóta az az érzés van bennem, hogy egyedül akarok lenni egy albérletben hetekig és ki sem mozdulni. Telefon és minden elérhetőség mellőzésével. Totál le akarom inni magam napokon keresztül és semmit se csinálni csak olvasni és zenét hallgatni, gondolkodni... Nem akarok emberek közt lenni. Hasonló érzés, mint mikor egy író elvonul a világ elől, hogy semmi ne zavarja egy regény megírásában.
2013. dec. 8. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még sose éreztem ilyesmit, úgyhogy nem tudom.
2013. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
néha kell a magány,bár a napokon keresztüli ivás nem tartom olyan jónak már..mert az hogy egyszer leiszod magad a pi..cs.á.ba egyedül,az oké...de tartós ideig vedelni,az szerintem rászorúl egy Pszihiátriás kezelésre...amúgy mi bánt ennyire,hogy ezt érzed?
2013. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóan èrzem magam.Èn arról àlmodom hogy lakatlan szigeten vagy valami Isten hàta mögötti helyen laknèk.Nálam ez attól van hogy külföldre költöztünk 2 kisgyerekkel ès nagy a nyomàs rajtam.Iskola munkahely idegennyelv.Biztos a te életedben is van olyan amire màr azt mondanàd hogy ELÈG!!!
2013. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a világ, ahogy az emberek viselkednek, ilyesmi...ezek így összejöttek bennem.. de nem csak rossz hangulatból csinálnám ezt amit leírtam, hanem inkább "kedvem is lenne hozzá" úgy mondom. ez ilyen vegyes érzés..
2013. dec. 8. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezt már megtettem, igaz, csak 3 napig. Befizettem páromat egy wellness-hétvégére a hugával, én meg 3 napig füveztem, ittam, zenét hallgattam és gondolkodtam itthon, egyedül. Szerintem néha kell ilyen az embernek. Mások szórakozóhelyen eresztik le a gőzt, én meg így. Ezzel legalább senkinek sem ártottam, magamon kívül. (:
2013. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Befüvezve biztos nagyon értelmes dolgokon szoktál gondolkodni.
2013. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én azt mondanám,javasolnám,hogy kezdj új életet...külföld?mindíg tuszta lappal kell indítani,és magaddal is megbékélsz
2013. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jól tetted hogy elküldted wellnesbe! én is simán ugyan ezt tenném! és egyetértek, néha kell az ilyen... senkinek nem árt vele az ember!!! a külföld tervben van, már csak munkát kellene találni.. de az meg kitudja mikor lesz, mindenesetre köszi szépen a válaszokat ;)
2013. dec. 9. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem végkimerülésben szenvedsz. Nálam is ez van, huzamosabb ideje ér a stressz, még ezt a hetet kell kibírnom, de nehéz. :/ Utána valahogy ki kéne pihennem magam, de valami intenzív kéne, én is szívesen elvonulnék valahova.
2013. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a hangulat még két hét után is fennáll,akkor depresszió gyanús. :(
2013. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!