Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki sokat ül otthon, mert...

Aki sokat ül otthon, mert magányos, nem szoktátok halálra unni magatokat?

Figyelt kérdés
Én most szét unom magam. Semmihez nincs kedvem, csak elmenni itthonról. Most azt várom, hogy egyik barátom hívjon, de nem ígérte biztosra, úgyhogy ez a mai nap kétesélyes...vagy elmegyek vele és jól érzem magam, vagy megrohadok itthon. De most komolyan. Semmihez nincs kedvem. Se tévézni, se olvasni...tegnap is egyedül voltam egész nap és inkább takarítottam, már az egész lakás ragyog, csillog minden. Direkt jól elhúztam az egészet. Nagyon unatkozok:S Olvasni sincs kedvem, gépzeni se, netezni se, tévézni se, filmezni se...még mínusz 10 fokban is inkább lenne kedvem kimenni egyet sétálni, mint itthon ülni. Van még így valaki? Remélem, rá fog érni a haverom...csak érjen rá, mert megőrülök...

#halál #magány #unalom #dögunalom #halálraunommagam #halálosunalom #gyilkosunalom
2013. dec. 23. 18:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kis karácsony, nagy karácsony

Anyám sűtí a sütiket

De nem tudok segíteni

Ajjajjjajjajjajjjajjajjj.

2013. dec. 23. 19:02
 12/19 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, doktor úr. A maga feje sose fáááj?
2013. dec. 23. 20:00
 14/19 anonim ***** válasza:
Minek írsz verseket? Senkit nem érdekelnek.
2013. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok doktor úr. :-) Dehogynem, engem is meglegyint sokszor ez a dependencia... Most is padlón vagyok.

Bár vannak most is körülöttem, mégis magányos vagyok...

2013. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14 Akkor minek írsz ide?:)


15 Amúgy nem szerethet mindenki egyedül lenni, nem lehet mindenki magányos típus akkor sem, ha ez lenne a legjobb ebben az életszakaszban. Attól, mert nem vagyunk befelé fordulók, még nem vagyunk betegek.:D Én legalábbis nem érzem magam annak:D

2013. dec. 23. 20:34
 17/19 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem, én is nagyon szoktam unatkozni. Ezért szoktam én is neki állni takarítani. Most is neki kéne, de annyira nincs kedvem semmihez se! Komolyan, sajnálom hogy most 2 hét szünet van, mert míg a suliba ott voltam 6-7 órát, legalább lefoglalt (valamennyire), és olyan emberek között voltam, akiket kedvelek (nagy részüket). Szoktam találkozni barátnőkkel, de most senkihez meg semmihez sincs kedvem. :S Meg persze szarrá unom magam. :D
2013. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Csak két hetet kell kibírni. Még 24-25-26 úgy ahogy el fog telni, de mi lesz utána szilveszterig?:D
2013. dec. 23. 21:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam inni meg cigizni.
2013. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!