Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már elegem van abból, hogy...

Már elegem van abból, hogy mindenki röviden, érzelemmentesen, sokan flegmán csak válaszolgatnak nekem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetni próbálok az emberekkel, mindig ez van. Kapom a rövid, tömör válaszokat, főleg interneten, ott sokszor csak egy-egy szóval, vagy hangulatjellel válaszolnak.

Lehetek kedves, barátságos, bunkó, akármilyen, akkor is ugyanez van, senki nem méltat arra, hogy beszélgetésbe kezdjen velem. Miért lehet, hogy mindenki csak ilyen rövid és érzelemmentes válaszokat ad? Mit tehetnék, hogy ne így legyen?


2014. jan. 1. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom.
2014. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, hogy csak te jársz ebben a cipõben?Nem tudom, hogy mit kellene még tenni, hogy ez a sok érzelemmentes ember felébredjen!Az ilyeneket jobb hagyni maguknak!
2014. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenáron beszélgetni. Hagyd meg másoknak, hogy elmondják a gondolataikat és akkor neked kell majd válaszolnod. Meg lehet rosszul választod ki akikkel beszélgetni szeretnél, mert ha röviden stb. válaszolgatnak, azokat igazán nem érdekli mit mondasz. Probálj meg valami közösséghez tartozni, pl lejársz konditerembe és akkor hónapok multán kialakulhat egy társaság, de először csak hallgas, figyelj, ismerd ki a másikat és ha van közös pont csak akkor kezd el beszélgetni..
2014. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tedd fel úgy a kérdést, hogy ne lehessen egy szóval válaszolni. pl:ne azt kérdezd hogy

-szeretsz interneten ismerkedni? (mert erre mit mond:)

-igen vagy nem

hanem azt kérdezd:

-hogy mit szeretsz az internetes ismerkedésben?

-hát azt hogy sok embert ismerek meg rövid idő alatt, az utcán félek a visszautasítástól, hamarabb kiderül hogy kivel vannak közös témáim_ _ _ és csak löki a rizsát

2014. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kellene állandóan a neten beszélgetni. Lehet, a másiknak dolga van, és zavaros, és pont azért válaszolgat mégis, mert kedvel téged, és nem akar bunkó lenni.
2014. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Idegesítő tud lenni az állandó pofázás. Én szeretem a csöndet.
2014. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van, hogy én is így válaszolok valakinek, kb hetente egyszer mikor több ideig lógok a neten. Tudod miért?

Mert a Barátaimmal élő szóban tartom a kapcsolatot plusz miután hazamentünk a neten minden nap a többi csak ismerős és aki nem érdekel annyira annak nem írok regényt így jelezve, hogy jobb dolgom van mással beszélek inkább , de ha ezt leírnám menne a sértődés. Akivel élőben nem csacsogsz az nem fog neked neten se többet írni.

Ha meg élőben más, neten meg le se szar az nem barát.

2014. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mar bocsanat. Mifele erzelmeket akarsz aterezni a kepernyon ketesztuli irkalasbol? Mi a gond a smile-val? Probalj ki ezek nelkul beszelgetni vkivel ( :) :D :p ) hidd el hogy vagy egykedvinek fog latni vagy oszintetlennek. De nem tilos az elobeszelgetes sem, vagy skpype, fb messenger, mindenhol van mikrofon.
2014. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bálint117 ***** válasza:

Igazad van!


Minnél fiatalabb generáció annál rosszabb, bár én se vagyok öreg (27 éves).


De hidd el, még mindíg jobb, mint itt Szlovákiában, ahol lakom, itt ez a természetes viselkedés; bunkóság, rövid válaszok, butaság! :(

2014. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert rossz beszélgetőpartnereket választasz. Aki így válaszolgat nekem, azzal én nem is beszélgetek tovább, hanem otthagyom a francba, talán le is törlöm Faceról, mert ha annyira se méltat, hogy normálisan válaszoljon, akkor minek legyen az ismerősöm? Max lájkolócsicskának jó esetleg, mert alig lájkolja valaki a képeimet, amiket megosztok:) Van valaki, aki csak ezért az ismerősöm, pedig ő is lerázott:) Meg én is őt:)
2014. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!