Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már elegem van abból, hogy...

Már elegem van abból, hogy mindenki röviden, érzelemmentesen, sokan flegmán csak válaszolgatnak nekem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetni próbálok az emberekkel, mindig ez van. Kapom a rövid, tömör válaszokat, főleg interneten, ott sokszor csak egy-egy szóval, vagy hangulatjellel válaszolnak.

Lehetek kedves, barátságos, bunkó, akármilyen, akkor is ugyanez van, senki nem méltat arra, hogy beszélgetésbe kezdjen velem. Miért lehet, hogy mindenki csak ilyen rövid és érzelemmentes válaszokat ad? Mit tehetnék, hogy ne így legyen?


2014. jan. 1. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akik nem élik bele magukat a témánkba, azokat leépítem szépen... Engem érzéketlen emberek ne akarjanak "barátnak hívni". Én ha megadom, hogy pofázok, őszintén, bizalmasan, akkor elvárom ugyan ezt vissza is. :) Ez egy röplabda játék.

Át ütöm a labdát, nézzük hogy reagálsz...

Ha ügyes vagy, akkor jöhet a következő "kihívás", egy kicsit a sarokba ütöm vissza... :P :D

Aki béna, azzal nem játszunk... :) Csak velem egy szinten lévőkkel játszok, vagy jobbakkal, hogy fejlődjek, vagy élvezzem a beszélgetést. Ennyi a kulcsa a dolognak.

2014. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És ha valakivel az ember a neten tök jól elbeszélget élőbe pedig nem?
2014. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!