Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretem de ő csak játszott...

Szeretem de ő csak játszott velem Meg akarok halni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem de ő csak játszott velem és én nagyon szeretem meg akarok halni mit tegyek?

2014. jan. 5. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Viseld el a helyzetet, tanulj a hibáidból és ne kövesd el őket legközelebb. Ez nehéz? Ilyen az élet, jobban teszed, ha hozzászoksz.

Megölni meg úgysem fogod magad, csak a figyelmet akarod magadra felhívni, ami elég gyerekes és szánalmas viselkedés, szóval be lehet fejezni.

2014. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ne halj meg.

Másodszor: majd kihevered.

Harmadszor: mivel úgy tippelem elég fiatal vagy, ezért a második pont elég gyorsan meg fog történni.

2014. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik srácot, aki elfeledteti veled őt.
2014. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
ember téged hogy neveltek?XDXDXDXD"meg akarsz halni"XDXDXDki az az épelmélyű aki ilyet mond egy szakítás után?XDXD
2014. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4 Épelmélyű?XD
2014. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
4 edik vagyok hát ember abban a pillanatban úgy szájon kellet volna durrantani amikor ezt a mondatot leírtad h beesel az ágymögé.én azt tenném az ilyennel h megnézetnék vagy 10 órás dokumentumfilmet az afrikai emberek életkörülményeiről és aztán mondja h ...utána megkérdezném h na akk jólvagy lányom erre ő:persze apu !durr egy füles mondanám majd elmúlik
2014. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6 Te legalább olyan béna vagy, mint a helyesírásod.XD
2014. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 te mit szívtál? Adj már nekem is a cuccból ember.


Kérdező: Aki igazán meg akar halni, az nem mondja hogy meg akar halni, főleg nem itt és így. Úgyhogy szedd össze magad és ne legyél egy hisztis emós liba, mert nem hatsz meg senkit. Majd kihevered, és tanulsz a hibáidból, ez az élet rendje.

2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Keress valakit, aki megvígasztal - de ne virtuálisan!


Ha lány vagy, szerintem lesz jelentkező itt is rá. ;)

2014. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 Német könyvet. Küldök egy kis német leckét, ha akarod. Már a tököm ki van vele.:D
2014. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!