Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, mert nem tudom, hogy mi tévő legyek. Hogy változtathatnék a helyzetemen?

Figyelt kérdés

Elmúltam 23 éves és soha nem volt senkim.Volt néhány lány,akinek tetszettem,de ők tipikus r1b@ncok voltak.Volt barátjuk,közben a haverjaimat leszopták és ezzel párhuzamosan érdeklődtek irántam.Mondhatom k*rv@ jó érzés.Aki szerelmes volt belém az egy másik srácnak adta a szüzességét és csodálkozott,hogy utána semmit sem akartam tőle.

Később volt még egy lány,akinel barátja volt és úgy vallott szerelmet.Végül ez a lány is becsapott és lecserélt másra,miközben ő koslatott utánam.

De igazából nem mertem egyiket sem közel engedni,mert mindig is szegények voltunk.Korábban 38 négyzetméteren laktunk 4-en.Most a nagyanyám kanapéján lakom.A szüleim tele vannak adóssággal,amit nekem kell törlesztenem,annak ellenére,hogy a fizetésem felét hazaadom nekik.A munkám jól fizet,de utálom és hiába keresek jól,mert jövőm így nem lesz.

Nagyjából az egész életem egy szar és semmi értelme.Amit megérdemelnék,azt nem kapom meg.

Hogy lehetne jobb az életem és hogy lehetnék végre boldog?


2014. febr. 12. 11:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatásként írtam az előzőt még mielőtt bárki azt mondaná.Csak egy képet akartam lefesteni a helyzetemről.
2014. febr. 15. 09:59
 12/14 anonim ***** válasza:

én is meg akartam halni kb 2 éve de valami visszahúzott

persze azóta se lett jobb semmi, ugyanaz a sivár világ vesz körül mint azelőtt

de ha élni kell, akkor élek, ráérek megdögleni ha lesz valami komolyabb fájdalmam


csak el kéne költöznöd minél előbb, elég szar hogy 10 órás munka után kanapén alszol, szét fog b..szódni a hátad, aztán munkanélküli leszel és neked ki fog segíteni?!

2014. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előzőnél ott a pont. Legalább annyira tartsd fontosnak magad, hogy vegyél egy normális ágyat, ha már el nem költözöl, bár ez lenne az élet rendje.
2014. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hasonló csónakban eveztem én is! Csak nálunk nem volt adósság! Apum meghalt, anyum "rámtelepedett"! Szerencsére én találtam egy lányt, aki hozzánk költözött és egy darabig ment ez a szituáció nálunk is, mire a párom megunta és válaszút elé állított: vagy anyum megy, vagy ő! Én ugyan tudtam anyumnak venni egy házat és elköltözött, de a te esetedben a legjobb, ha költözöl! Rossz így tanácsot adni, de az biztos, hogy így nem lesz jó! Fiatal ember vagy, előtted az élet, ne "pazarold" el! Szép dolog a család segítése, de csak egészséges határokon belül! Ez az én véleményem, de hidd el, tapasztalatból, párkapcsolatod is lesz! Nekem sem volt könnyű eleinte, de azóta minden jó, született gyerkőcöm is, családdal is szent a béke :) Merj lépni, de csak a pozitív irányba!!!
2014. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!