Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátokat szerezni, hogyan?

Barátokat szerezni, hogyan?

Figyelt kérdés

Középsuli óta nagyon megfogyatkoztak az ismeröseim, a munka sok idömet lefoglalja, mivel vállalkozó vagyok így ügyfeleken kívül nem nagyon találkozok senkivel.(nincs munkatársam)


Merre érdemes próbálkozni? Jó volna, ha volna egy két ismerös akikkel néha elmegyünk beülni valahova, megnézni egy filmet, stb.


2014. febr. 15. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fórumokon szoktam barátkozni, mert ott kiválaszthatsz egy adott témát, amiről a fórum szól, tehát már van is egy közös érdeklődési pont, ami ilyenkor nagyon fontos, a nagyobb fórumokon (pl. index, vagy nőknek ott a nlc) általában értelmes emberek vannak, egy összeszokott társaságnál az idióták, meg a trollok nem nagyon tudnak gyökeret verni az újoncokat viszont rendszerint szeretettel fogadják és nagyon hamar fogsz találni olyanokat, akikkel közel laktok egymáshoz, alkothattok egy kisebb csoportot és közös programokat szerveztek. Nekem a középsuliban alig voltak barátaim, és ők is szétszéledtek az érettségi után, úgyhogy így kezdtem el barátkozni és nagyon sok értékes embert ismertem meg sok közeli barátom lett, akikkel szinte minden nap találkozunk.
2014. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy idő után úgyis az lett volna a vége...építsd fel a saját életed,család,gyerek...vagy ha nem akarod magad ennyire lekötni,akkor megteszi egy barátnő is..vagy menj el egyedül valahá ülj be,és kezd el az ismerkedést...
2014. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, megpróbálok valami fórumot keríteni. A beülni valahova egyedül dolog és ott leszólítani másokat, az számomra egy kicsit idegen. Nem tolakodás az ilyesmi? (bár magamból kiindulva, ha valaki odajönne hozzám, valószínű nem küldeném el a fenébe)
2014. febr. 16. 00:08
 4/4 anonim válasza:
Ha van fészbukod akkor írd ki hogy ki jön el velem moziba ? biztos lesz néhány jelentkező !
2014. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!