Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem veszi észre senki,...

Miért nem veszi észre senki, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Már jó ideje tart nálam ez az állapot, és szeretném, ha valaki észrevenné, de mindenki csak átsiklik fölötte. Az egyik barátnőm 'antiszocnak' hív, pedig ez nem igaz. Mérhetetlen űr van a lelkemben, és borzasztó magányos vagyok, már beleuntam a hétköznapokba, unom az életem. Nem tudom, hogy ennyire nem foglalkoznak velem a szüleim, vagy ilyen jól titkolom, hogy az összeomlás szélén állok?! Elmondani nem akarom, mert csak kinevetnének.
2014. febr. 19. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy olyan vagy mint egy osztálytársnőm. Ő nagyon jól tud színészkedni, így többen azt gondolták, hogy csak színészkedik. Az egyik tanár is csak szívatta és csak most esett pánikba mindenki amikor egyszer kitört és egy fél óráig tartó sírógörcsot kapott olyannyira, hogy ordított belé és nyugtató nélkül nem tudott leállni. Ha azt akarod, hogy észrevegyék a próblémádat akkor mondd el azoknak akiket a legközelebb érzel magadhoz.

15\ L

2014. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!