Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az oka, hogy nincs...

Mi lehet az oka, hogy nincs szinte semmi témám az emberekkel, amiről beszélgethetnénk?

Figyelt kérdés

Mindenkivel tök erőltetett a beszélgetés, mert nincs közös téma. Ami a hobbim, a fényképezés arról meg nem nagyon lehet mit beszélni. Csak átlagos, hétköznapi dolgokról tudok beszélni, iskolatársaknak meg pl. iskolai dolgokról, de ezeket kb. mindenki unalmasnak találja, így nem szívesen beszélgetnek velem. Magától meg senki se keres engem.

Mások hogy tudnak a társaikkal annyi mindenről és annyit beszélgetni, én meg semmiről?


2014. márc. 21. 18:58
 1/5 anonim válasza:
Velem is pontosan ez a gond. Kb. senkivel sincs közös témám. Nagyon kellemetlen már társaságban hallgatni, de egyszerűen nem tudok hozzászólni semmilyen témához :(
2014. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsennek barátaid az iskolatársak közt? Vagy beszélgess iskola után a barátaiddal, hogy csillapítsd a beszélgetéshiányod! Olyan túl jót én se tudok beszélgetni a munkatársakkal, de baráti körben már jobban.
2014. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs semmi, nézd azt a filmet/sorozatot amit ők, vagy az éppen körükben menő könyvet olvasd el, és akkor kiindulótémának jó, utána meg mindig jön valami amiről lehet csacsogni :)
2014. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy elég nyitott, járj nyitott füllel, szemmel és ha látsz vagy történik veled valami vicces vagy furcsa oszd meg valakivel és máris van egy jó beszélgető témád
2014. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hírek, mégtöbb hobbi pl sport, szakkör, mi volt a villamoson, mi volt a hétvégén.. nem?
2014. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!