Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen életképtele...

Miért vagyok ilyen életképtelen és mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem soha semmihez, legszívesebben egész nap csak feküdnék az ágyban, folyamatosan fáradt vagyok, nehezemre esik bármit is csinálni. Hobbijaim, céljaim nincsenek, nulla ember vagyok. Szeretnék változtatni, mert ez így szánalmas, csak fogalmam sincs, hogy. 18/L
2014. ápr. 24. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Meglepő de lehet egy egyszerű vitaminhiány is a háttérben. Szerezz be egy multi készítményt és kezd el szedni rendszeresen első körben.


Aztán ha nem segít akkor pszichológus, mert lehet depressziód van, ő majd ír fel ezt azt ha szükséges. A "szeddmáösszemagad" jótanácsok ilyen esetben semmit nem segítenek ezt tudom.

2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nincs valamilyen egészségügyi ok a háttérben, csak nem tudsz róla?

Ha nincs, próbálj meg sportolni, mozogni, utána már igényelni fogja a szervezeted a mozgást, pörgést.

2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van egy olyan tünetegyüttes, hogy kamaszkori fiziológiás lustaság. Teljesen normális, a legtöbb fiatal hosszabb-rövidebb ideig átéli. Lehet, hogy épp ezen mész keresztül.
2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lupus válasza:

Pontosan tudom, miről beszélsz, én is így érzek, egyszerűen ez a világ kevés, Egyszerűen nincs értelme semminek. Amiket az előttem szólók említettek már majdnem mind próbáltam, mindhiába.

De én rájöttem, hogy miért van ez. Ha az ember nem iszik és nem drogozik (és lényegében a szerelem is drog csak természetes) akkor túlságosan reálisan látja a világot. Látja az ürességét. Így lényegében nem gyógyításra szorulunk, csak kapaszkodóra. Mivel a világ alkalmatlan arra, hogy olyan dolgot alkosson ami megmozgat, lelkesít, ez a feladat ránk marad. Én történeteket írok és verseket. Szerintem próbálkozz meg te is valamilyen művészettel. Alkosd meg a saját világod!

2014. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi mindent tapasztaltál eddig a világból, főleg fiatalon? Voltál már egyáltalán Magyarországon kívül? Hány kultúrát ismertél meg?


Annak üres az élete aki hagyja, aki élményeket keress annak nem lesz.

2014. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó,akkor úgy feküdj le,hogy holnaptól mindennap csinálsz valamit.

Korán kelsz.

Elmosogatsz.Megfőzöl.Kitakarítod a szobád.El kezdesz egy könyvet.Ki is olvasod.Meglátogatod a nagymamát.

Segítesz tanulni a tesódnak.Lenyírod a füvet.Átjössz,megpucolod nálam az ablakot.

Vagy kitalálsz magadnak valami mást.

A lényeg,hogy az elvégzett munkádnak örülj,az majd meghozza az életkedved.

2014. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Harb válasza:

Szia!

Próbálok hasznosítható tanácsokat adni számodra, de varázsütésre nem fog ez megszűnni. Vagy de :).

Első körben kicsit nyugodj le, mert úgy érzem, hogy feszült vagy a helyzet miatt. Ugyanebben a cipőben járok, mint te, tudom hogyan érzel. Gondold át, hogy mi az ami nem érdekel és mi az ami érdekelhet. Én magamon azt vettem észre, hogy akkor üresedek ki teljesen, és lesz céltalan az életem, ha befordulok és úgy érzem, hogy tökmindegy mit csinálok hasztalan az egész. Úgy sem lesz semmi sem úgy az életben, ahogy én szeretném. Ilyenkor én is fáradt vagyok és legszívesebben csak aludnék, és semmit nem csinálnék.

Olyan nincs, hogy teljesen üres az életed, gondolj vissza például a gyerekkorodra. Onnan biztosan vannak pozitív élményeid. Tehát tudsz boldog is lenni és jól is tudod érezni magad, csak valami megakadályoz ebben...

Ha van kedved mélyebben beszélgetni a dologról, küldj privát üzenetet, nem szeretnék ide egy regényt írni.

2014. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!