Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ezzel a rossz...

Mit csináljak ezzel a rossz hangulattal, ami eluralkodott rajtam most mióta hazajöttem a városból?

Figyelt kérdés

Komáromba járok iskolába, ott volt ballagás éppen. Annak kb. 18 órakor vége lett meg minden, nem emiatt van rossz hangulatom. Viszont elkezdődött a Komáromi napok, mindenféle programokkal, most pl. egy koncert volt amit én bár hallottam, nem volt kivel odamennem, és jönnöm is kellett haza, ugyanis busz nincs, jöttek értem.

Aztán hazajöttem, Facebookon látom néhány ismerősöm milyen jókat evett, meg milyen jól érzi magát a Komáromi napokon. Ez is rátett egy lapáttal arra, hogy nekem nincs lehetőségem ott lenni. Nagyon szeretnék, csak nincs kivel, elég magányos ember vagyok. Nagyon fáj, hogy én nem lehetek ott ilyen jó programokon amik most ott lehetnek.

Mit csináljak ezzel a rossz kedvvel?


2014. ápr. 30. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
18/F
2014. ápr. 30. 20:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát talán szerezz egy barátot akivel elmehetsz..:D Próbáld meg a kisugárzásod egy pozitív ember képében tükrözni, mosolyogj, és lesznek barátaid és szórakozhatsz velük..:D Bár szerintem ennél sokkal összetettebb a probléma, de én így nem tudhatom, csak ha ismernélek..:)
2014. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!