Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, már az életemnek...

Úgy érzem, már az életemnek semmi értelme, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudjátok,én csak egy olyan tini vagyok,akinek nincsenek rendes barátai,a tesója kinemutál,a családja basztatja és a suliban csak az van,hogy én milyen köcsög,úgy milyen köcsög vagyok stb. Nincs azóta senki aki megért az életemben,amióta elhagyott a barátnőm.Mindenki utál engem,lehet abból kifolyólag,hogy depressziós vagyok.Már kicsik orom óta szivattak azok,akikkel együtt voltam,mert hossz volt a hajam.6-7 éves koromtól 10 éves koromig csak szekáktak,meg sírtam!és még most is. 11 éves koromtól megint ugyanez mainapig is! Már annyira kikészitett a társadalom,hogy már nem tudok mit csinálni. Mindenért sírok,mert már annyira ki vagyok készülve,hogy már csak az öngyilkosság maradt! Nem vagyok jó semmiben,sportolok,de az sokat nem segít! Mindenki utál,ha valaki tudna valami jó szót szólni is az is meg vigasztalni,kérlek valamit segítsetek! Előre is köszi :(

2014. máj. 6. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra lehetne sokkal de sokkal szarabb is. Nem vagy beteg se fogyatékos kezed lábad megvan nem vagy vak süket néma stb
2014. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csupa-csupa jó híreim vannak a számodra!

Az egyik az,hogy értelmet adhatsz az èletednek.

Válaszd ki azt ,ami a legjobban érdekel.Most jelen pillanatban

Járj utàna,hogy mi kell ahoz,hogy abban a legjobb legyél.

A baráti,szerelmi kapcsolatok fontosak,

de alapozzál,tanulj ,érj el eredményeket,

akkor már nem te fogsz sírdogàlni,hanem

azok akik nem tudják,hogyan lehetnek olyanok

mint te.

2014. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Én ugyan így vagyok. 14/L
2014. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.2. Köszönöm a bíztatást! 2.neked meg igazad van! :) meg is csinalok mindent,amit mondtal!
2014. máj. 7. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

ismerkedj emberekkel, alakíts ki személyes kapcsolatokat.

csak akkor tudsz kitörni ebből a világból, ha van valaki aki foglalkozik veled. előnyös lehet egy hasonló ember mint te, ha nem lefelé motivál. próbálkozz interneten, vagy a sportolási helyszínen, vagy bármilyen más hobbiddal kapcsolatos közösségben/helyen.

2014. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B.Ági válasza:

Miért várod el embertársaidtól, hogy segítsenek rajtad, ha Te nem akarsz segíteni magadon?

Minden ember a saját sorsáért felelős!!!!

2014. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!