Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, fiúk. Szerintetek...

Lányok, fiúk. Szerintetek probléma ha 16 éves vagyok és még egyszer sem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Mert hát,a mai lányok elítélik ha van egy kis pocakom,idióta vagyok,ha rock és metál zenét hallgatok,meg még csomó ilyen dolog.Általában csak az kell nekik,hogy legyél páva gyerek,legyen kockás hasad,hallgass Ván dájreksönt,Zsüsztin Bíbert,Mrbustát,meg ilyeneket.A környezetemben lévő lányok 90% a ilyen.
2014. máj. 17. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem probléma,de előbb-utóbb találsz majd magadhoz való lányt,ez biztos.
2014. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Mr.BUSTA az jò :)

Amúgy nem gáz :)

2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%

Mr Bustat ne szold le. Ha mar itt tartunk akkor a pawak nem hallgatnak justin biebert se one directiont. Felre ertes ne essek en sem szeretem oket.

Ha 90% ilyen de maradt a 10% varj majd eljon a te idod is. Am mar igy az irasodbol nem vagy szimpatikus!

2014. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék,nem vetem meg a felsoroltakat,csupán nem szeretem :)
2014. máj. 17. 16:03
 5/25 anonim ***** válasza:
nem gáz inkább mint hogy emo yolo swag páwa legyél
2014. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak rocker lányok is, talán még nem találtad meg a helyi rock kocsmát, vagy legalább egy koncertre lemehetnél, nyilván te se akarsz egy j. bieber rajongó kiscsajt.
2014. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Mi az a '''''emo yolo swag páwa''''' ????????????????


Amúgy nem gáz, lesz még barátnőd, nyugi :)

2014. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Én meg csak olyan fiúkat látok aki Essemmet meg mr. Bustát. Én meg rockot, metált zenét szeretem, már néha idegennek érzem magam.
2014. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem probléma, csak ne félj odamenni a lányokhoz. Mert a végén úgy jársz mint én, aki 25 évesen még szűz.
2014. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát,nem félek odamenni,vannak lány barátaim a suliban is,csak ők nem kimondottan azok a rock/metál rajongók.Mondjuk van olyan,csak neki van barátja :/
2014. máj. 17. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!