Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, fiúk. Szerintetek...

Lányok, fiúk. Szerintetek probléma ha 16 éves vagyok és még egyszer sem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Mert hát,a mai lányok elítélik ha van egy kis pocakom,idióta vagyok,ha rock és metál zenét hallgatok,meg még csomó ilyen dolog.Általában csak az kell nekik,hogy legyél páva gyerek,legyen kockás hasad,hallgass Ván dájreksönt,Zsüsztin Bíbert,Mrbustát,meg ilyeneket.A környezetemben lévő lányok 90% a ilyen.
2014. máj. 17. 15:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

jól írta a 6#!

Gondolom te sem szeretnél plázacica csajt. És gondolom a plázacica csaj sem szeretne metál fan rockert. Pont emiatt az "egyediséged" miatt fogsz nagyon hozzád passzoló lányt találni. (hiszen egymás igényitek megtalálható bennetek). De addig még úgyis lesz pár plátói szerelem és sikertelen próbálkozás. Nem vagy gáz ne aggódj, bőven van még időd! :)

2014. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem nem gáz. én ugyan ezzel a problémával küzdök. én már 22 éves vagyok és még nekem sem volt barátnőm.
2014. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

1.az emberek többsége 16 évesen veszíti el a szüzességét, tehát kezdesz lemaradni az átlagtól. ez önmagában nem kellene hogy probléma legyen, de a lányok többsége aszerint fog megítélni, hogy mennyire vagy tapasztalt.

2.a pocak nem vonzó a lányok többségének. ha a jó külsejű fiúk is versengenek értük, akkor neked kevés esélyed marad, legfeljebb a pocakos lányoknál, vagy náluk sem.

2.1. a pocak ellen könnyű tenni, jó táplálkozás/életvitel és edzés kell.

3.az emberek többsége nem szereti a rockot, főleg nem a lányok.

4.ha a környezetedben van 10% másmilyen, köztük próbálkozz. lehet, hogy máshol 10% sincs. minél később próbálkozol, annál valószínűbb hogy a maradék 10% is inkább a 90% közé áll be, vagy elfordul az emberektől, öngyilkos lesz.

5.rockerek.hu, málha.hu

6.előnyös, ha rocker fiúkkal is ismerkedsz, hátha ismernek ilyen lányokat.


sok szerencsét

2014. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Horus magnus est ***** válasza:

Miből gondolod hogy minden lány elítéli a pocakos/metálos srácokat? Honnan szeded elő ezeket a marhaságokat..

amúgy nem probléma, szerintem. De ha szerinted az, akkor tégy ellene.

2014. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Onnan veszem,hogy eddig szinte mindenki leszólta a pocakomat.Kb két csaj van,aki azt mondta hogy nem gáz,sőtt kell is egy pici.
2014. máj. 17. 20:09
 16/25 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy csajt, most írta ki a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__56818..

2014. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A pocakodra meg kezdj el végre hasizmozni, aztán szép lassan eltűnik.
2014. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16 az egy 12 éves :'D


Kérdező: Nem az.

2014. máj. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

" A pocakodra meg kezdj el végre hasizmozni, aztán szép lassan eltűnik."


ez nem így működik. ha valaki fogyni akar, komolyan utána kell néznie egy komplex megoldásnak.

2014. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18-as: 12 éves honnan tudod? :)
2014. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!