Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen nem akarok élni,...

Egyszerűen nem akarok élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van az életemből, nincs semmim és senkim. Nincsenek barátaim, egész nap nem csinálok semmit, nincs is kedvem semmihez, folyamatosan álmos vagyok és teljesen motiválatlan. Nincsenek céljaim, nincs jövőképem. Minden miatt szorongok, nem tudok normális emberi kapcsolatokat kialakítani, ha valakivel beszélgetnem kell, izgulok, össze-vissza mondok minden hülyeséget. Úgy érzem, mindenki utál. Szerelmes is vagyok, teljesen reménytelenül (tudom, ez még nem ok erre, de felemészt belülről). Nem akarok élni! Pontosabban ÍGY élni nem akarok. Teljesen felesleges vagyok. Az a legrosszabb, hogy tudom, hogy csak én tehetek róla, hogy ez van és csak én változtathatok, mégsem teszem és nem is tudom, mi lehetne a megoldás. Egyre többet gondolok a halálra, hogy véget szeretnék vetni ennek az egész kilátástalanságnak.

18/L


2014. máj. 21. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Lehet, hogy depressziós vagy. Ők tudnának segíteni.
2014. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xD


Második. Magyar iq, francia érzelmi szint, japán rendezés.

A kutyafáját neki, hogy megcsavartad a történetet.

2014. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Törölték
2014. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem olyan súlyos depi de meg kell tanulnod önmagad szeretni, önmagadból boldogulni, elengedni a dolgokat és kinyilni az újnak. Minden nappal új van. Önmagad szeretni könnyü ha mások szeretnek, de a pszichológus is képes rá, ahogy önmagad is. Az elsö dolog hogy csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz csinálni, kerüld a félelmeid, ne gondolj a rosszra és ne utáld magad a rossz miatt, mert belül mindenki ugyanazt kapja. Kivül lehet bármi, a belsőt csak a szeretet boldogsága melegitheti fel, azt kell elérni és akkor leszel a legmenöbb, legszebb is de megmagyarázhatatlan módon. Csak ideig tart, de a sebeket begyógyitja, a rügyeket kifakasztja, a félelmet ellilantja a szeretet ragyogása.
2014. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha 18 éves vagy, gondolom most érettségiztél. Menj, tanulj tovább főiskolán vagy egyetemen. Ott majd lesz társaság is!
2014. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanígy érzek én is. Picivel idősebb vagyok tőled.

De kb 16 éves korom óta érzek így. Kezd engem is megőrjíteni:(.

2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De régi kérdés. Vajon mi történt veletek azóta..
2023. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!