Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire elkesered...

Cunciii kérdése:

Miért vagyok ennyire elkeseredve mikor találkozom fiúkkal és nem kellek nekik? Egyszerűen annyira fáj hogy elrontok mindent

Figyelt kérdés
nem volt még komoly kapcsolatom, de úgy érzem nem is lesz, mert belefáradtam a sok csalódásba, magamban csalódom a legtöbbet :( és fogalmam se nincs mit tegyek hogy változzam jó irányba
2014. jún. 2. 08:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Húsz évesen nem volt még komoly kapcsolatod? Figyu kislány kezdj magaddal valamit... keress valami hobbit ami érdekel, legjobb ha közösségben csináld, mondjuk a fazekasságot próbáltad? Az ilyenekkel sok barátot lehet szerezni és kitudja talán a nagy Ő is becsúszik... Az elsőnek igaza van, nálunk fiúknál nincs is ijesztőbb mint ha egy csaj nyomúl és az elején kijelenti, hogy valami komolyat akkar, mi később érünk és nem vagyunk lelkileg készek egy komoly kapcsolathoz... majd kialakul minden, az ilyenekhez idő kell...
2014. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!