Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan jöhetek rá, hogy miért...

Hogyan jöhetek rá, hogy miért közösít ki a társadalom?

Figyelt kérdés
Nem ismerek jelenleg olyan embert, aki hajlandó lenne velem emberi kapcsolatot kialakítani, barátkozni. Akiket ismerek mind lekoptatnak előbb-utóbb (és inkább előbb). Engem sokan elég visszahúzódónak tartanak, de én nem érzem magam annak, inkább társaságfüggő vagyok, szükségem van arra hogy legyen kivel beszélnem, de semmire se szoktam menni.
2014. jún. 7. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy hasznukra. Fizesd nekik a sört ,hívd meg őket ide oda, adj nekik kölcsön és szeretni fognak. Vagy mesélj nekik vicceket.
2014. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem olyan könnyű megtalálni a megfelelő társaságot. Fel a fejjel, és keress tovább, meg fogod találni a megfelelő embert/embereket. :)
2014. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Két ember van is, aki nagyon jó társaság lenne élőben, csak a baj az hogy az egyik 80 km-re a másik 200 km-re lakik tőlem. Maximum az egyikkel van egy kis esély, hogy élőben találkozzak, de arra se látok túl sokat.
2014. jún. 7. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress levelezőpartnert. Nem tudom szeretsz-e olvasni, de a moly.hu-n van direkt egy olyan zóna,ahol levelezőtársakat keresnek, próbáld meg. : )
2014. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet hogy ennyire bunkó emberek között mozogsz vagy ha normálisok akkor lehet valami olyan jelet vesznek észre benned hogy "furcsa" vagy. De lehet hogy nincsen érdeklődési köröd vagy hobbid. Mondanál kort meg nemet?
2014. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Inkább privátot írjál :)
2014. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!