Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14 éves lány vagyok és kapcsol...

14 éves lány vagyok és kapcsolatra vágyom, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy elmennénk sétálni,beszélgetnénk,filmeznénk,hülyülnénk..Annyira egyedül érzem magam,szeretnék odabújni valakihez és érezni,hogy szeret..Pesten csak tapló srácok vannak..?:D:/ Normális válaszokat légyszi..

2014. júl. 5. 20:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hogy vágysz rá, az normális, de 14/L nagyon jól összefoglalta, hogy egy kapcsolat nagy felelősség. Először gondold át a dolgokat, nem valószínű, hogy képes lennél-e fenntartani egy hosszútávú kapcsolatot. Szerintem ilyen korban nincs értelme.

Ráadásul én is ennyi idős fiú vagyok, és tudom, hogy a legtöbb 14-15 éves fiú nem akar hosszútávú kapcsolatot. Legtöbben komolyan nem is próbálkoznak be a lányoknál, nem akarnak semmiféle kapcsolatot. Aki mégis próbálkozik, az pedig csak 1 dolgot akar a lánytól, és ez nem a hosszútávú kapcsolat... Szóval ha úgy gondolod, te fenn tudnál tartani egy kapcsolatot, akkor sem ajánlom a kapcsolatot, mert ha találsz is egy fiút, könnyen lehet, hogy csalódás lesz a vége.

2014. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"14-15 éves fiú nem akar hosszútávú kapcsolatot. Legtöbben komolyan nem is próbálkoznak be a lányoknál, nem akarnak semmiféle kapcsolatot. Aki mégis próbálkozik, az pedig csak 1 dolgot akar a lánytól, és ez nem a hosszútávú kapcsolat... Szóval ha úgy gondolod, te fenn tudnál tartani egy kapcsolatot, akkor sem ajánlom a kapcsolatot, mert ha találsz is egy fiút, könnyen lehet, hogy csalódás lesz a vége."


1.a legtöbb férfi kortól függetlenül nem akar semmi komolyat. illetve a nők többsége nem is alkalmas rá.

2.nagy valószínűséggel előbb-utóbb úgyis lesz belőle csalódás.

2014. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy megfogadom. De most még mindenképpen szeretnék várni vele. :) Mert mondtam, hogy még nem érzem magam arra készen, hogy kölcsönösen tudjak adni. Addig pedig szerintem felesleges lenne ezen a témán rágódni. >< :) "


nem mondtam, hogy össze is kell jönni valakivel vagy rágódni kell rajta, ismerkedni sosem árt, legalább megérted a fiúkat. illetve idősebb nőkkel, hogy tanulj tőlük, bár fenntartással fogadd a véleményüket.


"Valamiért féltem. Ez nem izgulásos félelem volt, inkább attól féltem, hogy esetleg komolyra fordulhatnak a dolgok... Végül nem találkoztunk, és megbántottam azt a fiút:(."


ez sok lánynál hasonlóan van, ez is arra utal, hogy a vágyak nem mindig párosulnak érettséggel.

2014. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"nem mondtam, hogy össze is kell jönni valakivel vagy rágódni kell rajta, ismerkedni sosem árt, legalább megérted a fiúkat. illetve idősebb nőkkel, hogy tanulj tőlük, bár fenntartással fogadd a véleményüket."


A fiúkkal való ismerkedés megvan. De inkább barátnak jelenleg. :) Az egyik legközelebbi barátom egyben idősebb is nálam, és fiú is. :) Idősebb lányokkal is szívesen ismerkedem egyaránt. :)

2014. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!