Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14 éves lány vagyok és kapcsol...

14 éves lány vagyok és kapcsolatra vágyom, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy elmennénk sétálni,beszélgetnénk,filmeznénk,hülyülnénk..Annyira egyedül érzem magam,szeretnék odabújni valakihez és érezni,hogy szeret..Pesten csak tapló srácok vannak..?:D:/ Normális válaszokat légyszi..

2014. júl. 5. 20:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Tehát, ha nem akar még kapcsolatot, akkor emiatt már érett is rá? :D Szerintem pont az ellenkezőjét akarta mondani."


A gondolkodása alapján. A 17-18 éves lányok között nehéz találni olyat, aki ennyire éretten gondolkodok... És ő még csak 14.

2014. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném kortársamat azzal, hogy idő is kell egy normális kapcsolat megteremtésére.
2014. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Én már 10 évesen is vágytam erre.
2014. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

14/L vagyok újra.

Köszönöm a dicséretet. :) Jól esett.

De még vannak olyan bizonyos gondok amik miatt még nem mondanám magam késznek, sem teljességében érettnek. S emiatt várok vele. Majd úgy is lesz, ha úgy hozza az élet. :) Addig pedig vannak más dolgok, amiket jelenleg fontosabbnak tartom ennél. ^^

De tényleg köszönöm. :)

2014. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
28/l vagyok. 16%-os
2014. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

normális, de szerintem korai és veszélyes.


neveltetéstől is függ, de jobb esetben egy ember akkor kezd bele egy kapcsolatba, amikor fel tudja fogni a súlyát és tudja kezelni a működését. erre sok 20 év feletti is képtelen.

ha fiatalon rászoksz arra, hogy komolytalan kapcsolataid legyenek, és váltogatod a fiúkat, akkor a közhely ellenére később sem fog ez változni. ha az alapjellemed olyan, akkor nem kell erőltetni a komoly kapcsolatot, viszont ezt őszintén illik megmondani a fiúknak.


tény, hogy a pestiek másak, mint a vidékiek, viszont ez általában inkább egy tipikus női probléma, mert a lányok tudat alatt a rosszfiúkhoz vonzódnak, tehát ezzel mindig lesz problémád.


---


5:

"Szóval szerintem gondolkozz el azon, hogy te fel tudnád vállalni a másik ember baját is? Csak kapni szeretnél, vagy kölcsönösen adni?"


ez nem csak 14 évesek közt, de általában nők közt is ritka érett gondolkodás.


a legtöbben a párkapcsolatot valami olyannak tekintik, amibe semmit nem kell belevinni, csak nyerészkedni belőle, hogy nekünk valami jár, és ha enm kapjuk meg, keresünk valaki mást. közben folyamatosan emelkednek az elvárások, és csökken a hajlandóság.


"A korosztályom srácai annyira nem érdekelnek, az idősebbek meg nem vesznek komolyan. Jogosan. "


attól még komolyan vehet valaki, hogy nem vagy alkalmas komoly párkapcsolatra. de addig is fel kell készülnöd rá. viszont ha "komolyan" fel akarsz készüli rá, az évekig is eltarthat. a legtöbb lány pedig 16 után már enm bírja a magányt.

a veszélyes része ennek az, hogy amíg magaddal foglalkozol, időd/esélyed sem marad másokra, és akkor vagy kényszerkapcsolatba mész bele, vagy nem működő távkapcoslatokba, vagy a magányoddal kínlódsz.


"Kiegészíteném kortársamat azzal, hogy idő is kell egy normális kapcsolat megteremtésére."


pontosan. azért mégsem annyira elveszettek "ezek a mai fiatalok". ebből is látszik, hogy a kor nem tükrözi a gondolkodást.


"De még vannak olyan bizonyos gondok amik miatt még nem mondanám magam késznek, sem teljességében érettnek. S emiatt várok vele. Majd úgy is lesz, ha úgy hozza az élet. :)"


ezt a gondolkodást nem ajánlom. biztosan sokan mondják ezt, de valójában egy jól működő párkapcsolatért meg kell dolgozni. tény, hogy a férfiak aktívabbak, de egy nőnek sem árt keresni és ismerkedni, mert különben csak abból válogathat, aki bepróbálkozik nála. a sors iróniája, hogy pont azok a fiúk magabiztosabbak, akik nem komoly kapcsolatot akarnak.

2014. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Jó érzés, ha az embert szeretik és odafigyelnek a szavaira és gondolataira. Azért ne kapkodd el a dolgot!


27F

2014. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

14/L vagyok újra. ><


16:

Igazándiból igazat adok neked többségében mindennek. :) Csak egyre szeretnék reagálni:


"ezt a gondolkodást nem ajánlom. biztosan sokan mondják ezt, de valójában egy jól működő párkapcsolatért meg kell dolgozni. tény, hogy a férfiak aktívabbak, de egy nőnek sem árt keresni és ismerkedni,"


Lehet, hogy megfogadom. De most még mindenképpen szeretnék várni vele. :) Mert mondtam, hogy még nem érzem magam arra készen, hogy kölcsönösen tudjak adni. Addig pedig szerintem felesleges lenne ezen a témán rágódni. >< :)


14/L

2014. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Ez teljesen természetes.:) Elvégre ki ne vágyna erre tinédzser korában?
2014. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Én is kezdtem azt érezni hogy szeretnék kötődni valakihez, és amikor láttam egy párt úgy éreztem nekem is erre van szükségem. Ugyanezt éreztem mint te. Úgy éreztem készen állok egy komoly kapcsolatra. El is kezdtem ismerkedni, írogatni másokkal. Én is arra jutottam hogy a korombeli fiúkkal egyáltalán nem tudok olyan jól elbeszélgetni, mint az 1-2 évvel idősebbekkel... Szóval találkoztam egy nagyon kedves, aranyos, normális fiúval. Sokat beszélgettünk, telefonáltunk is, azonban amikor arra került volna a sor hogy találkozzunk, hirtelen rosszul éreztem magam. Valamiért féltem. Ez nem izgulásos félelem volt, inkább attól féltem, hogy esetleg komolyra fordulhatnak a dolgok... Végül nem találkoztunk, és megbántottam azt a fiút:(. Ezen az eseten nagyon elgondolkodtam.. Végül arra jutottam hogy még nem állok készen egy esetleges komoly kapcsolatra, nem szeretnék többször megbántani egy ilyen fiút. Rájöttem hogy még ráérek ismerkedni, még nem vagyok olyan szinten magányos hogy ismerkednem kéne. Először még el kéne végeznem a nyolcadik osztályt is:D Még nem állok erre készen.

De természetesen ha te úgy érzed tényleg szeretnél egy komoly kapcsolatot nem tartalak vissza:D

Hogy a kérdésre válaszoljak, igen, normális:D (ezt onnan tudom hogy nekem is ezt mondták:)) De persze vannak nálam sokkal érettebb 14 évesek is, akik viszont már készen állnak rá:D. Ha te úgy érzed készen állsz rá, akkor nyugodtan, de szerintem gondolkozz el rajta egy kicsit:) Ezzel nem okoskodni vagy kioktatni akartalak, csak próbáltam tanácsot adni. Az már a te dolgod hogy megfogadod-e:D.

14/l

2014. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!