Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden "nagy barátságom"...

Minden "nagy barátságom" elhalványult, nincs egy igazi legjobb barátnőm. Van itt olyan lány aki hasonló cipőben jár és szeretne végre egy normális barátságot kialakítani?

Figyelt kérdés
19 éves budapesti lány vagyok.Szeretek filmeket és sorozatokat nézni,olvasni,kicsit kocka vagyok :) Szerintem mindenről lehet velem beszélgetni,nyitott vagyok,mindenről van véleményem.
2014. júl. 24. 05:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bár én 24F vagyok, ha valakinek van kedve írhat nekem is.
2014. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, ha szimpatikusnak tűnök, írhattok nekem is. :)

Rólam: szeretem Tumblr-t (jobban mint Facebook-ot), általában vagy nagyon szeretek valakit, vagy különösebben nem érdekel. Szeretem a fényképészetet, építészetet (régi épületek tetszenek nagyon), szeretek sudokuzni (mert lefoglal), zenét hallgatok állandóan.

Szeretem ha sok ismerősöm van, de ha nincs egy valaki, akivel lehet komolyabb, elvontabb dolgokról is beszélni, akkor nincs értelme semminek. Egy kicsit olyan 'minden vagy semmi' személyiségem van. Egyszerre imádom és utálom a tömeget (attól függ hol, mikor, kik, stb.), de a falusi nyugalmat nem bírom sokáig.

Nagyon sokat meggondolom magam, nehezen tudok dönteni pl. vásárlásnál, öltözködésnél. :P Félek közel kerülni emberekhez, mert félek, hogy otthagynak.

Röviden ennyi rólam. :D

2014. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is hasonló helyzetbe kerültem.Ha valaki szeretne beszélgetni akkor nyugodtan írjon. 26/L

2014. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szép napot mindenkinek! Bár már véleményt írtam a témát illetően, ahogy látom, tényleg vagyunk nagyon sokan így, ahogyan a kérdező! Ha van kedvetek, nyugodtan írhattok, én is szívesen ismerek meg új embereket, szívesen beszélgetek. :) 1-es voltam. 24N
2014. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet 19/L
2014. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az előző vagyok és nekem is bárki írhat ha van kedve ;)
2014. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!